jared cannonier powróci do octagonu ufc w louisville

Jared Cannonier po kontuzji kolana powróci w main evencie gali UFC w Louisville

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 kwietnia 2024

Zajmujący czwarte miejsce w rankingu kategorii średniej Jared Cannonier powróci do startów po kontuzji. Amerykanin 8 czerwa wystąpi w walce wieczoru gali UFC w Louisville.

Jared Cannonier to były pretendent do mistrzowskiego pasa UFC w kategorii średniej. Doświadczony 39-letni Amerykanin przegrał jednak walkę o tytuł z Israelem Adesanyą.

Po tej porażce Cannonier zdołał zapisać na swoim koncie dwie cenne wygrane. Amerykanin pokonał Seana Stricklanda i Marvina Vettoriego. „Killa Gorilla” miał ponownie wejść do octagonu w grudniu 2023 roku jednak na miesiąc przed galą zerwał więzadła w kolanie.

Cannonier pomyślnie przeszedł operację i bardzo szybko rozpoczął rehabilitację. To poskutkowało tym, że będzie mógł wejść ponownie do klatki już 8 czerwca.

Na gali UFC w KFC Yum! Center w Louisville, Cannonier zmierzy się z Nassourdinem Imavovem. Śmiało można zatem powiedzieć, że dla Jareda jest to walka w której ma wiele do stracenia. Wygrana niewiele da Cannonierowi, natomiast porażka wyrzuci go z czołowej piątki rankingu i oddali od ponownej szansy walki o mistrzowski pas.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments