Kursy Bekus Toncheva KSW

Bekus vs Toncheva – typy i kursy na KSW 82

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 maja 2023

Przedstawiamy typy i kursy bukmacherskie na jedyny pojedynek pań w rozpisce gali KSW 82. W okrągłej klatce federacji KSW zmierzą się Anita Bekus i Aleksandra Toncheva. Jak wyglądają kursy na pojedynek Bekus vs Toncheva?

Gala KSW 82 odbędzie się już w sobotę 13 maja. Będzie to mniejsze wydarzenie, a areną zmagań zawodników będzie studio telewizyjne ATM. W jedynej walce pań do okrągłej klatki KSW wejdą Anita Bekus i Aleksandra Toncheva.

Bekus vs Toncheva – kursy bukmacherskie

Pojedynek Anity Bekus z Aleksandrą Tonchevą ogłoszono dwa tygodnie temu. Na papierze starcie zapowiada się interesująco, gdyż Bułgarka pokonała Sofiię Bagishvili, z którą Polka przegrała. Anita Bekus zawalczy na KSW 82! Polka zmierzy się z mocną Bułgarką!

Tonchevą śmiało można uznać za wzmocnienie federacji KSW, gdyż zawodniczka ma już na swoim koncie występy dla tak mocnych organizacji jak Bellator czy Rizin.

Kursy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82

Minimalną faworytką bukmacherów jest Aleksandra Toncheva. Na wygraną nowej zawodniczki KSW wystawiono kurs 1.75.

Ciut gorzej wygląda kurs na zwycięstwo byłej zawodniczki bikini fitness. Na wygraną Anity Bekus wystawiono bowiem kurs 2.08.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że obie zawodniczki mają identyczny kurs jak chodzi o zwycięstwo przez KO/TKO, wynosi on 7.00.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Bekus vs Toncheva? Typy i kursy

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82
Typy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Walkę Bekus vs Toncheva obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Sebastiana Przybysza, Briana Hooia, czy Rafała Kijańczuka!

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 55 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> Oglądaj KSW 82 na żywo tutaj

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments