Gracjan Szadziski vs Wilson Varela kursy bukmacher

Szadziński vs Varela – typy i kursy na KSW 82

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 maja 2023

Przedstawiamy typy i kursy bukmacherskie na pojedynek Gracjan Szadziński vs Wilson Varela. Do starcia zawodników dojdzie na gali KSW 82. Jak wyglądają kursy na pojedynek Szadziński vs. Varela?

Gala KSW 82 odbędzie się w sobotę 13 maja w warszawskim ATM Studio. W drugim starciu tego wydarzenia do okrągłej klatki federacji KSW wejdą Gracjan Szadziński i Wilson Varela. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej.

Szadziński vs Varela – kursy bukmacherskie

Obaj zawodnicy walczą w ostatnich latach ze zmiennym szczęściem. Varela jest jednak zdecydowanie aktywniejszym fighterem od Szadzińskiego. Francuz w ciągu trzynastu miesięcy stoczył aż siedem zawodowych pojedynków. Tymczasem Polak wróci do klatki KSW po półrocznej przerwie. Gracjan Szadziński po półrocznej przerwie powróci do klatki KSW na gali KSW 82!

Zawodnicy dysponują zbliżonym doświadczeniem, Gracjan ma na koncie jeden zawodowy pojedynek więcej. „The Prototype” natomiast mierzył się z fighterami, którzy walczyli na galach EFC, Brave czy ARES.

Kursy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82

Wyraźnym faworytem bukmacherów jest Gracjan Szadziński. Kurs na wygraną Polaka wynosi 1.57. Kurs na wygraną Francuza jest sporo niższy i wynosi 2.41.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Varela lubi wygrywać walki przez poddania, a kurs na właśnie takie zakończenie pojedynku wynosi, aż 7.00. Jeśli zatem chcecie postawić na zwycięstwo Wilsona ta opcja wydaje się bardzo kusząca.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Szadziński vs Varela? Typy i kursy

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Walkę Szadziński vs Varela obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Sebastiana Przybysza, Andrzeja Grzebyka, czy Rafała Kijańczuka!

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 55 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> Oglądaj KSW 82 na żywo tutaj

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments