Andrzej Grzebyk przed walką z Hooiem

Andrzej Grzebyk przed KSW 82: „Zgotuję mu piekło, chcę zafundować mu ciężkie KO”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 maja 2023

Andrzej Grzebyk zmierzy się z Brianem Hooiem w main evencie gali KSW 82. Wydarzenie odbędzie się 13 maja w warszawskim ATM Studio. Co do powiedzenia przed walką miał Grzebyk? Okazuje się, że Polak nastawia się na mocną bitkę i wierzy w to, że będzie w stanie posłać rywala na deski.

Gala KSW 82 zbliża się wielkimi krokami, już 13 maja w warszawskim studiu telewizyjnym ATM zmierzą się Andrzej Grzebyk i Brian Hooi. Main event zakontraktowano w kategorii półśredniej. Obaj zawodnicy nie kryją mistrzowskich aspiracji i zdają sobie sprawę z tego, że porażka może przekreślić ich szanse na otrzymanie przepustki do walki o pas.

Andrzej Grzebyk ma na swoim koncie sześć walk dla federacji KSW. „Double Champ” wygrał trzy starcia w okrągłej klatce KSW i nastawia się na to, że w pojedynku z Hooiem dopisze do rekordu kolejne zwycięstwo. Co dokładnie przed KSW 82 powiedział Grzebyk?

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Andrzej Grzebyk przed KSW 82

„Briana znam nie tylko z KSW. Znam go również z walk na gołe pięści, z hardcorowych starć, które dają wiele krwi i emocji. Biją się tam naprawdę mocni, twardzi goście. Z Brianem wreszcie będzie wymarzona walka w stójce. Żaden z nas nie pokusi się o walkę w parterze, więc będziemy bić się bardzo mocno i wierzę, że tym razem znowu moja ręka będzie na końcu uniesiona w geście zwycięstwa. Walka Briana ze Szczepaniakiem pokazała, że on ma bardzo wielkie braki. Zgotuję mu piekło. Nie oddam ani centymetra maty. Mam wszelkie argumenty, aby zafundować mu naprawdę ciężkie KO. Z tego słynę, uwielbiam nokautować i tym razem też tak będzie. Myślę, że tą walką skradniemy show. Mogę być niedotrenowany, mogę mieć mniej umiejętności, ale jak będę mocny mentalnie, to jestem w stanie pokonać każdego. Ciężki piąchy, mocne kopy, spadające głowy. Naprawdę będzie się działo. Tutaj nie można mrugać. Pierwsza runda, ciężki nokaut, wynoszą Briana. Na to ludzie czekają. Niech się dzieje!”  

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments