KSW 82 Hooi vs. Grzebyk wyniki ważenia

KSW 82: Hooi vs. Grzebyk – wyniki ważenia

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 maja 2023

Przedstawiamy wyniki ważenia przed galą KSW 82: Hooi vs. Grzebyk. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 13 maja w warszawskim ATM Studio. Ile ważyli Brian Hooi i Andrzej Grzebyk? Komplet wyników wczesnego ważenia znajdziecie poniżej.

W walce wieczoru gali KSW 82 w studiu telewizyjnym ATM zmierzą się Brian Hooi i Andrzej Grzebyk. Walka dwóch strikerów zapowiada się niezwykle emocjonująco. Zarówno jeden jak i drugi zrobią wszystko by posłać oponenta na deski i utrzymać się w rozgrywce na szczycie kategorii do 77 kilogramów.

Brian Hooi i Andrzej Grzebyk ważyli równo po 77,5 kilograma i wypełnili zakontraktowany limit wagowy. Przypominamy, że dopuszczalna waga w starciu nie posiadającym rangi mistrzowskiej wynosi 78 kilogramów.

W co-main evencie Sebastian Przybysz stanie w szranki z doświadczonym Czechem Filipem Mackiem. Przed tym starciem „Sebić” nie krył rozczarowania postawą właścicieli federacji, którzy początkowo nie umieścili jego osoby na grafikach promujących wydarzenie, a także nie potwierdzili tego, że znajdzie się w drugiej z walk wieczoru. Więcej na ten temat tutaj. Sebastian Przybysz: „Jakbym dostał liścia w twarz. Myślałem czy ktoś nie ma do mnie problemu w KSW…”.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 13 maja i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 82: Hooi vs. Grzebyk – wyniki ważenia

Karta główna:

  • Brian Hooi 77.5 kg/171 lb – Andrzej Grzebyk 77.5 kg/171 lb
  • Sebastian Przybysz 61.6 kg/136 lb – Filip Macek 61.5 kg/136 lb
  • Bohdan Gnidko 93 kg/205 lb – Rafał Kijańczuk 93 kg/205 lb
  • Donovan Desmae 70.6 kg/156 lb – Rauli Tutarauli 70.7 kg/156 lb
  • Gracjan Szadziński 70.8 kg/156 lb – Wilson Varela 70.7 kg/156 lb
  • Anita Bekus 52.7 kg/116 lb – Aleksandra Toncheva 51.9 kg/114 lb
  • Robert Maciejowski 78.8 kg/174 lb – Wiktor Zalewski 78.9 kg/174 lb

Kursy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Minimalnym faworytem bukmacherów jest Brian Hooi. Kurs na wygraną zawodnika znanego ze starć kibiców i walk ulicznych wynosi 1.72. Ciut gorzej prezentuje się natomiast kurs na wygraną Andrzeja Grzebyka, który wynosi 2.02.

Jeszcze lepiej prezentują się kursy na wygraną przez KO/TKO. Kurs na wygraną Hooia przez nokaut wynosi 2.75 natomiast kurs na wygraną Grzebyka przez nokaut wynosi 3.00.

Bardziej doświadczony Brian Hooi walczył w ostatnim czasie z mocniejszymi oponentami i naszym zdaniem warto postawić na wygraną Holendra przed czasem.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Hooi vs Grzebyk? Typy i kursy

Walkę Hooi vs Grzebyk obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Sebastiana Przybysza, Gracjana Szadzińskiego, czy Rafała Kijańczuka!

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments