arkadiusz wrzosek przed xtb ksw 94 wiem jak artur reaguje

Arkadiusz Wrzosek przed KSW 94: Wiem jak Artur reaguje w pewnych sytuacjach [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 maja 2024

Arkadiusz Wrzosek stoczy walkę z Arturem Szpilką na XTB KSW 94. Arek udzielił wywiadu na kilka dni przed galą i w trakcie rozmowy wypowiedział się na temat rywala.

Do pojedynku Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką dojdzie już w najbliższą sobotę 11 maja na gali XTB KSW 94 w Trójmieście. Starcie Wrzosek vs Szpilka zostało zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej.

Wczoraj w Warszawie odbyła się specjalna konferencja prasowa, której celem było wypromowanie sobotniego wydarzenia. Na konferencji pojawili się oczywiście Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka. Po wydarzeniu zawodnicy byli dostępni dla dziennikarzy.

Super promo KSW 94 Wrzosek Szpilka za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk).

Kod Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Arkadiusz Wrzosek przed KSW 94

Arkadiusz Wrzosek udzielił wywiadu reporterowi Michałowi Tuszyńskiemu z portalu FanSportu. W trakcie rozmowy Wrzosek najpierw humorystycznie podszedł do tego, że Szpilka rzekomo cały czas ogląda jego walki. Następnie Arek podsumował to co udało mu się wyciągnąć z nagrań dotychczasowych walk Szpilki w MMA i boksie.

– Artur po prostu cały czas o mnie myśli, słyszałem to. Często przed snem, może dam mu jakieś zdjęcie w prezencie, żeby sobie postawił i żeby nie musiał szukać walk w internecie. Oglądałem wszystkie walki Artura w MMA one trwały krótko i tam niewiele się działo. Nie mam totalnie punktu odniesienia. Nie mogę przeanalizować jego pracy za bardzo. Artura walki oglądałem na bieżąco także nie musiałem do nich wracać.

– Ogólnie z jego walk, chociażby tych ostatnich w boksie mogę wiele wyciągnąć. Nie będą to rzeczy czysto techniczne. Chodzi o to jak Artur reaguje w pewnych sytuacjach. Jak Artur boksuje dalej, jak się zachowuje. Jak przepala dłuższą walkę, jak krótszą walkę. Są to rzeczy którymi mogę się zasugerować, ale to też się nie nadaje do tego, aby na tej podstawie się przygotowywać.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments