martin lewandowski o ksw epic i rozmowach z partnerem tv

Martin Lewandowski o kolejnych edycjach KSW EPIC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 maja 2024

Martin Lewandowski odpowiedział na pytanie dotyczące kolejnych edycji gal KSW EPIC. Szef KSW wyjaśnił, że są one powiązane z negocjacjami sprzedaży praw do transmisji gal.

Martin Lewandowski pojawił się na konferencji prasowej przed galą XTB KSW 94. Podczas wydarzenia kibice oraz dziennikarze mogli zadawać pytania właścicielom federacji KSW oraz wszystkim uczestnikom głównych walk sobotniej gali.

W pewnym momencie Paulina Klimek przytoczyła pytanie, które bardzo często pojawiało się na youtubowym czacie w trakcie transmisji z konferencji. Kibice dopytywali o kolejne edycje KSW EPIC, a prowadząca szybko zapytała o to właścicieli KSW.

Martin Lewandowski skomentował obszernie ten temat sugerując, że oczywiście właściciele mają plany na kolejne edycje jednak wiele będzie zależało od tego jakie nastawienie będzie miał nowy partner telewizyjny federacji KSW. Negocjacje w sprawie nowej umowy na sprzedaż praw telewizyjnych wciąż trwają.

– Jasne, że tak w założeniu nie po to budowaliśmy tak mozolnie ten projekt, żeby go zakończyć tak de facto na jednej edycji. Tak w planach mamy kontynuację: KSW EPIC 2, KSW EPIC 3 i tak dalej. Natomiast teraz czeka nas trochę ważniejsza rozgrywka mianowicie podpisanie strategicznej umowy z nowym partnerem telewizyjnym, więc to chciałbym tak zawiesić trochę w przestrzeni jeszcze i dać wielki znak zapytania. Nowy partner będzie miał swoje oczekiwania wobec gal, ilości tych gal, i tak dalej i tak dalej. Więc na ogłoszenie KSW EPIC 2 będą musieli państwo jeszcze trochę poczekać.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments