Sebastian Przybysz o zachowaniu KSW

Sebastian Przybysz: „Jakbym dostał liścia w twarz. Myślałem czy ktoś nie ma do mnie problemu w KSW…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 maja 2023

Sebastian Przybysz był gościem Artura Mazura w wydaniu online magazynu Klatka po Klatce. „Sebić” udzielił wypowiedzi na temat występu na sobotniej gali KSW 82. Przybysz nie krył żalu i rozczarowania tym jak potoczyły się sprawy w ostatnim czasie.

Sebastian Przybysz to były mistrz kategorii koguciej federacji KSW. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia jest jednym z najefektowniej walczących zawodników i aktualnie ma na koncie nietypową serię ośmiu bonusów z rzędu.

Występy w okrągłej klatce KSW to jedno, a te gdy są dobre oczywiście są dostrzegane i odpowiednio nagradzane tuż po gali. Tym razem jednak ewidentnie coś poszło nie tak i Przybysz nie tylko nie załapał się do main eventu gali, lecz także przez długi okres czasu nie widniał nawet na żadnej z oficjalnych grafik promujących wydarzenie.

W trakcie rozmowy z dziennikarzem Arturem Mazurem w wydaniu online magazynu „Klatka po Klatce”, Sebastian Przybysz szczerze wypowiedział się na ten temat:

„Szczerze czuję się tak jakbym dostał takiego lekkiego liścia w twarz. Wcześniej zanim zdobyłem pas to prawie za każdym razem otwierałem galę, nigdy nie chcieli mi dać więcej przestrzeni, żebym się mógł pokazać. Jak miałem walkę z Antunem Raciciem rewanżową to wtedy wygrałem i zdobyłem pas, więc później wiadomo dawali mnie gdzieś wyżej w karcie. Teraz tak czuję, że jak straciłem pas po dobrej walce, która była tam walką wieczoru, przegrałem po niejednogłośnej decyzji to od razu mnie gdzieś znowu zrzucają w dół. Zastanawiałem się czy ktoś tam do mnie nie ma jakiegoś małego problemu w KSW, ale dochodzą mnie słuchy, że raczej nie.”

źródło: Klatka po Klatce, youtube

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Przybysz vs Macek? Typy i kursy

Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82
Typy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Walkę Przybysz vs Macek obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Briana Hooia, Gracjana Szadzińskiego, czy Rafała Kijańczuka!

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 55 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> Oglądaj KSW 82 na żywo tutaj

Zostaw ocenę
3
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments