adrian bartosiński wspomina sparingi z igorem michaliszynem

Bartosiński wspomina sparingi z Michaliszynem: Widzę w nim swojego klona

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 maja 2024

Adrian Bartosiński miał na XTB KSW 94 zmierzyć się z Andrzejem Grzebykiem. Bartos opowiedział o zmianie rywala i dawnych sparingach z Igorem Michaliszynem.

Adrian Bartosiński będzie bronił pasa KSW w kategorii półśredniej w walce wieczoru gali XTB KSW 94. 11 maja popularny Bartos stanie oko w oko z Igorem Michaliszynem. Pierwotnie rywalem Bartosińskiego miał być Andrzej Grzebyk.

Adrian Bartosiński opowiedział o tym jak zareagował na informację, że Andrzej Grzebyk doznał kontuzji i wypadł z walki wieczoru gali XTB KSW 94.

– Robiliśmy trening i dostałem telefon od Artura Gwoździa, w sumie trzy pod rząd. Nie odbierałem, bo robiłem trening i takie miałem przeczucie, że coś jest nie tak. Artur powiedział, że Andrzej wypada i na zastępstwo jest Igor. Mówię: 'robimy walkę’. I tak pewnie zmierzylibyśmy się na jesieni. Co się odwlecze, to nie uciecze, zrobimy to szybciej. Szkoda, że nie mieliśmy na siebie więcej czasu, żeby się przygotować, ale może właśnie dlatego będzie mniej kalkulacji.

Zgarnij kod PPV na KSW 94: Bartosiński vs Michaliszyn za 10 zł

Bukmacher FORTUNA przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Bartosiński vs Michaliszyn. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk).

Kod Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Bartosiński o sparingach z Michaliszynem

Bartosiński wspomniał także sparingi z Igorem Michaliszynem do których doszło w przeszłości.

– Bardzo wartościowe rundy. Bardzo dobrze je wspominam. Z jednej strony żałuję, że jesteśmy razem w KSW i nie możemy razem robić (trenować) bo się staliśmy wrogami (śmiech) tak mówię to dla żartu, ale myślę że dużo by nam to dało. Widzę w nim swojego klona. Może nie jestem aż tak miękki jak Igor, ale gdzieś te nasze style od siebie mocno nie odbiegają.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments