wrzosek vs szpilka promocja transmisja ksw 94

Odbierz kod i oglądaj Wrzosek vs Szpilka! Mega promo na KSW 94

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 maja 2024

Gala XTB KSW 94 odbędzie się w sobotę 11 maja. Z tej okazji bukmacher Fortuna uruchomił specjalną promocję, która umożliwia zyskanie dostępu do transmisji gali za 10 zł.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się hitowa gala XTB KSW 94. W okrągłej klatce KSW zaprezentują się tak wielkie gwiazdy jak Arkadiusz Wrzosek, Artur Szpilka, Adrian Bartosiński czy Robert Ruchała. Choć w karcie walk są dwie walki mistrzowskie: Bartosiński vs Michaliszyn oraz Ruchała vs Kaczmarczyk, to właśnie walka Wrzosek vs Szpilka cieszy się największym zainteresowaniem fanów MMA w Polsce.

Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował doskonałą ofertę dzięki, której można otrzymać kod dostępu do transmisji za zaledwie 10 zł! Wszelkie szczegóły promocji przedstawiliśmy poniżej.

Oglądaj KSW 94 z walką Wrzosek vs Szpilka za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk).

Kod Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments