maciej kawulski o niespodziankach na ksw 100

Maciej Kawulski o niespodziankach na KSW 100

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 maja 2024

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Maciej Kawulski został zapytany o to kiedy kolejne nazwisko trafi do Hall of Fame KSW.

Maciej Kawulski jest jednym z dwóch współwłaścicieli federacji KSW. Kawulski pojawił się wczoraj w Warszawie na konferencji prasowej promującej zbliżającą się galę XTB KSW 94.

Podczas konferencji zawodnicy oraz właściciele federacji odpowiadali na pytania kibiców. Jeden z sympatyków MMA zapytał właścicieli KSW o to kiedy należy się spodziewać ogłoszenia kolejnego nazwiska włączonego do Galerii Sław KSW.

Maciej Kawulski szybko odpowiedział na pytanie sugerując, że kolejnego członka Hall of Fame federacji KSW poznamy w listopadzie na jubileuszowej gali KSW 100.

– Zbliża się KSW 100, więc nie muszę chyba mówić, że będzie tam wiele niespodzianek. Wszystkie projekty związane z wewnętrznymi, branżowymi nagrodami i wyróżnieniami będą się odbywały również przy okazji tego eventu, także możecie liczyć tam z pewnością na kolejne Hall of Fame.

Cieszy fakt, że właściciel KSW zapowiada wiele niespodzianek oznacza to bowiem, że szykowane są nie tylko ciekawe zestawienia, lecz również inne atrakcje, które sprawią, że jubileuszowa setna gala KSW będzie mogła być hucznie świętowana przez kibiców.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments