ufc jędrzejczyk

ESPN pyta jaką walkę chcecie zobaczyć w 2023? Joanna Jędrzejczyk odpowiada: „Mateusz Gamrot vs. Michael Chandler”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 grudnia 2022

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni organizacji UFC w kategorii słomkowej skomentowała post opublikowany przez stację ESPN. Dziennikarze za pośrednictwem facebooka zachęcili fanów do zabawy polegającej na wpisywaniu walk, które chcą zobaczyć w 2023 roku. Jędrzejczyk szybko wpisała swoją propozycję.

Najpierw była mistrzyni UFC zaproponowała pojedynek Mateusza Gamrota (21-2, 1NC) z Michaelem Chandlerem (23-8). Takie zestawienie z pewnością zaintrygowałoby wielu fanów zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę dodatkowy smaczek. Amerykanin walczył już w przeszłości z Polakiem. Chandler pokonał Marcina Helda przez poddanie na gali Bellator 36 w marcu 2011 roku.

Później natomiast Joanna zamieściła kolejny wpis pytając o to co fani sądzą o zestawieniu… Jędrzejczyk vs. Esparza. Oczywiście byłby to rewanżowy pojedynek pań, które miały już okazję zmierzyć się w octagonie w marcu 2015 roku kiedy to Polka znokautowała „Cookie Monster” w 2. rundzie.

Michael Chandler jest ostatnio jednym z najbardziej medialnych nazwisk w organizacji. Wystarczy spojrzeć na listę artykułów i newsów jakie pojawiły się na jego temat na przestrzeni ostatnich tygodni.

Zostaw ocenę
0
0