Andrzej Grzebyk miał ofertę walki na colosseum

Andrzej Grzebyk miał ofertę walki na gali XTB KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2023

Andrzej Grzebyk wystąpi w walce wieczoru gali KSW 82 w warszawskim ATM Studio. Fighter w trakcie rozmowy z Arturem Mazurem, prowadzącym program 'Klatka po Klatce’ potwierdził, że miał na stole kilka ofert w tym kontrakt na walkę na gali XTB KSW Colosseum 2!

Andrzej Grzebyk już dziś wieczorem zmierzy się z Brianem Hooiem na gali KSW 82 w studiu telewizyjnym ATM w Warszawie. Pochodzący z Rzeszowa fighter w trakcie rozmowy z Arturem Mazurem opublikowanej na kanale Klatka po Klatce przyznał, że otrzymał inne oferty.

Okazuje się, że Grzebyk miał ofertę walki na gali XTB KSW Colosseum 2! Dlaczego zawodnik jej nie przyjął?

„Wiesz co tak było, mieliśmy możliwość walczenia na Colosseum, ale miałbym otwierać kartę walk, więc jakoś nie bardzo mi się to spinało. Tutaj dostaliśmy fajną walkę wieczoru, poprzedzającą Colosseum, gdzie jest otoczka, ludzie, fani śledzą już wszystko. To jest dla mnie większe wyróżnienie medialne, z punktu widzenia marketingowego, z punktu widzenia sponsorskiego i rozgłosu na pewno walka wieczoru lepiej brzmi. Oczywiście mam też marzenia zawodnicze, żeby zawalczyć na takim Colosseum, ale chciałbym walczyć wyżej na karcie, a nie galę otwierać przy pustych trybunach o godzinie 19. To wydawało mi się słabe mimo, że cała gala jest wielkim sztosem. Jeszcze mój czas na to przyjdzie.”

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 13 maja i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Kursy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Minimalnym faworytem bukmacherów jest Brian Hooi. Kurs na wygraną zawodnika znanego ze starć kibiców i walk ulicznych wynosi 1.72. Ciut gorzej prezentuje się natomiast kurs na wygraną Andrzeja Grzebyka, który wynosi 2.02.

Jeszcze lepiej prezentują się kursy na wygraną przez KO/TKO. Kurs na wygraną Hooia przez nokaut wynosi 2.75 natomiast kurs na wygraną Grzebyka przez nokaut wynosi 3.00.

Bardziej doświadczony Brian Hooi walczył w ostatnim czasie z mocniejszymi oponentami i naszym zdaniem warto postawić na wygraną Holendra przed czasem.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Hooi vs Grzebyk? Typy i kursy

Walkę Hooi vs Grzebyk obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Sebastiana Przybysza, Gracjana Szadzińskiego, czy Rafała Kijańczuka!

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments