WYDARZENIE Austin, USA, 02 grudnia, 22:00

UFC: Dariush vs. Tsarukyan

Beneil Dariush i Arman Tsarukyan zmierzą się w walce wieczoru gali UFC w Austin. Wydarzenie odbędzie się 2 grudnia w Moody Center. Na gali UFC: Dariush vs. Tsarukyan odbędą się także walki Dan Hooker vs. Bobby Green oraz Font vs. Figueiredo.
ufc dariush vs tsarukyan karta walk gdzie oglądać

TYPY BUKMACHERÓW

Poniżej znajdziecie kursy na walkę wieczoru gali UFC w Austin. W main evencie w octagonie zmierzą się Beneil Dariush i Arman Tsarukyan. Walka została zakontraktowana w kategorii lekkiej. Który z zawodników jest faworytem bukmacherów?

Cały event UFC: Dariush vs. Tsarukyan obejrzycie na żywo po obstawieniu u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą liczyć na doskonała ofertę powitalną. Za samą rejestrację na konto otrzymacie bonus wysokości 20 zł. Ponad to przygotowano specjalną promocję – pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! To oznacza, że Fortuna zwróci środki w przypadku przegranego kuponu.

UFC: Dariush vs. Tsarukyan – kursy bukmacherskie

Poznaliśmy kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali UFC w Austin w Teksasie. Tradycyjnie zarówno walkę wieczoru jak i całą galę obstawicie u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl.

Zaskakująco faworytem bukmacherów nie jest zawodnik notowany wyżej w rankingu UFC! Wedle bukmacherów faworytem do zwycięstwa jest Arman Tsarukyan, na którego wygraną wystawiono kurs 1.50. Beneil Dariush wejdzie zatem do octagonu w roli underdoga. Kurs na zwycięstwo Amerykanina wynosi 2.45.

TYPKURSBUKMACHER
Beneil Dariush2.45FORTUNA
Remis45.0FORTUNA
Arman Tsarukyan1.50FORTUNA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO