WYDARZENIE Austin, USA, 02 grudnia, 22:00

UFC: Dariush vs. Tsarukyan

Beneil Dariush i Arman Tsarukyan zmierzą się w walce wieczoru gali UFC w Austin. Wydarzenie odbędzie się 2 grudnia w Moody Center. Na gali UFC: Dariush vs. Tsarukyan odbędą się także walki Dan Hooker vs. Bobby Green oraz Font vs. Figueiredo.
ufc dariush vs tsarukyan karta walk gdzie oglądać

GDZIE OGLĄDAĆ?

Organizacja UFC powróci 2 grudnia do Teksasu i zawita do Moody Center w Austin. W walce wieczoru wydarzenia zmierzą się Beneil Dariush i Arman Tsarukyan. Pojedynek Amerykanina z Ormianinem odbędzie się w kategorii lekkiej. Gdzie oglądać UFC: Dariush vs. Tsarukyan?

Gdzie oglądać UFC: Dariush vs. Tsarukyan? Transmisja będzie dostępna dla wszystkich osób zarejestrowanych na stronie legalnego bukmachera Fortuna. Wystarczy wypełnić dowolny kupon, aby uzyskać dostęp do darmowej transmisji na Fortuna TV.

Nowi użytkownicy po rejestracji konta mogą skorzystać z aktualnej promocji trzech zakładów bez ryzyka za 100, 200 i 300zł. Oznacza to, że Fortuna zwróci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

UFC: Dariush vs. Tsarukyan – gdzie oglądać?

Transmisja z gali UFC: Dariush vs. Tsarukyan będzie dostępna na Fortuna TV. Transmisja z karty wstępnej rozpocznie się w sobotę 2 grudnia o godzinie 22:00. Transmisja z karty głównej rozpocznie się w niedzielę 3 grudnia o godzinie 01:00 polskiego czasu.

Data: sobota, 2 grudnia
Lokalizacja: Austin, USA
Ilość walk: 14
Start transmisji z karty wstępnej: 22:00, sobota 2 grudnia
Transmisja z karty głównej: 01:00, niedziela 3 grudnia
Darmowa transmisjaFORTUNA

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO