ksw 91 typy kursy zakłady bukmacherskie

KSW 91 – typy, kursy, zakłady

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 lutego 2024

Przedstawiamy typy, kursy i zakłady bukmacherskie na galę KSW 91. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego w Libercu. Kto jest faworytem walki Mircea vs Brichta. Podpowiadamy gdzie i co obstawiać.

W najbliższą sobotę 17 lutego federacja KSW powróci do Czech. Najlepsza europejska organizacja MMA zawita ponownie do Liberca z bardzo mocnym main eventem Valeriu Mircea vs. Leo Brichta. Bohaterowie walki wieczoru stoczą pojedynek o tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej.

KSW 91 – kursy bukmacherskie

Przed galą KSW w Libercu przygotowaliśmy dla was zestawienie kursów bukmacherskich na sześć pojedynków głównej karty gali KSW 91. Poniżej zapoznacie się z tym jakie kursy wystawili bukmacherzy na najważniejsze starcie gali Mircea vs. Brichta, a także na grono innych pojedynków.

W rozpisce znalazło się wiele polsko-czeskich starć, a zapoznanie się z dokładnymi kursami pomoże wam w wytypowaniu wyników walk. Całą galę KSW 91 możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA. Nowi użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej promocji trzech zakładów bez ryzyka!

Zarejestruj konto w Fortunie i obstaw KSW 91!

Mircea vs Brichta – typy, kursy, zakłady

Walką wieczoru gali KSW 91 będzie starcie Mircea vs Brichta. Dysponujący zdecydowanie większym doświadczeniem Valeriu Mircea będzie musiał stawić czoła czeskiemu talentowi. Leo Brichta zapewne będzie mógł liczyć na głośny doping swoich kibiców. Który z zawodników jest faworytem zestawienia? Zobaczcie kursy bukmacherskie na walkę Mircea – Brichta.

TYPYKURSYBUKMACHER
Valeriu Mircea2.17FORTUNA
Leo Brichta1.69FORTUNA

Humburger vs Dudek – typy, kursy, zakłady

W co-main evencie gali zmierzą się Dominik Humburger i Adrian Dudek. Czech miał walczyć z Albertem Odzimkowskim jednak ten wycofał się z udziału w gali z powodu choroby. Dudek był natomiast zestawiony z Davidem Hoskiem. W tym zestawieniu niespodzianki w kursach nie ma. Zdecydowanym faworytem na papierze jest Humburger.

TYPYKURSYBUKMACHER
Dominik Humburger1.30FORTUNA
Adrian Dudek3.55FORTUNA

Fadipe vs Juracek – typy, kursy, zakłady

W trzecim najważniejszym starciu gali KSW 91 w Libercu zobaczymy bardzo interesujące zestawienie. Doświadczony obieżyświat Henry Fadipe stanie do boju z Matusem Jurackiem chuliganem Slavii Praga. Angaż Juracka wiąże się z chęcią zorganizowania gali w Pradze jednak najpierw Matus musi ubić irlandzkiego Nigeryjczyka i udowodnić, że warto na niego stawiać. Jak prezentują się kursy na bitkę Fadipe vs Juracek? Okazuje się, że bukmacherzy wystawili bardzo zbliżone kursy na to starcie.

TYPYKURSYBUKMACHER
Henry Fadipe1.79FORTUNA
Matus Juracek2.03FORTUNA

Koziorzębski vs Cervinsky – typy, kursy, zakłady

W walce Koziorzębski – Cervinsky bukmacherzy mocno zaskoczyli kursami. To Polak dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem zarówno jak chodzi o ogólną ilość stoczonych walk jak i o ilość pojedynków w klatce federacji KSW. Mimo to zdaniem bukmacherów faworytem jest debiutujący w KSW Viktor Cervinsky, mistrz organizacji RFA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Kacper Koziorzębski2.44FORTUNA
Viktor Cervinksy1.56FORTUNA

Charzewski vs Sobiech – typy, kursy, zakłady

Mimo porażki w debiucie w KSW to Łukasz Charzewski jest wielkim faworytem walki z Michałem Sobiechem. Były mistrz FEN musi wygrać starcie na KSW 91 jeśli chce marzyć o większych pojedynkach w okrągłej klatce federacji KSW. Tak prezentują się dokładne kursy na walkę Charzewski – Sobiech.

TYPYKURSYBUKMACHER
Łukasz Charzewski1.33FORTUNA
Michał Sobiech3.55FORTUNA

Ducar vs Kasperski – typy, kursy, zakłady

Pojedynek Vasila Ducara z Dawidem Kasperskim otworzy główną kartę gali KSW 91 w Libercu. Czeski pięściarz próbował już swoich sił w MMA natomiast dla polskiego kickboksera będzie to debiut w tej formule. Mimo to bukmacherzy wystawili bardzo zbliżone kursy i Ducar jest minimalnym faworytem w starciu strikerów.

TYPYKURSYBUKMACHER
Vasil Ducar1.71FORTUNA
Dawid Kasperski2.13FORTUNA
Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych film jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

KSW 91: Mircea vs. Brichta – karta walk

Karta główna:

Karta wstępna:

  • Josef Štummer (3-1) vs. Adrian Wieliczko (2-1)
  • Mariusz Joniak (11-5) vs. Tobiasz Le (4-1)
  • Wiktoria Czyżewska (2-1) vs. Petra Částková (6-6)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments