KSW 88 Radom listopad

KSW 88 – listopadowa gala odbędzie się w Radomiu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 sierpnia 2023

Federacja KSW skrzętnie dozowała informacje na temat kolejnych gal. Najwyraźniej uznano, że nie ma po co wybiegać zbyt daleko do przodu jednak na dzień przed KSW 85 ogłoszono galę KSW 87 w Czechach. Tymczasem w trakcie gali w Nowym Sączu Patryk Kaczmarczyk ogłosił, że listopadowa gala KSW 88 odbędzie się w Radomiu!

Dość niespodziewanie mamy zatem sytuację, w której znamy przybliżone terminy oraz lokalizacje trzech kolejnych gal federacji KSW. O gali KSW 86 we Wrocławiu wiedzieliśmy od dłuższego czasu. To wydarzenie odbędzie się 16 września, a w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Jakub Wikłacz vs. Sebastian Przybysz 4.

Galę KSW 87: Martinek vs. Stosić zaanonsowano w piątek. Wydarzenie odbędzie się 14 października w Czechach. W jednej z walk głównej karty zaprezentują się utalentowani Roman Szymański i Leo Brichta.

W trakcie gali KSW 85 w Nowym Sączu doszło do nietypowej sytuacji. Patryk Kaczmarczyk po wygranej nad Danielem Tarchilą nagle zapowiedział, że gala KSW 88 odbędzie się w Radomiu w listopadzie!

„Z tego miejsca zapraszam wszystkich, już w listopadzie na galę w Radomiu. Tam pokażę co tak naprawdę znaczę i dajcie mi dobrego rywala. Muszę udowodnić, że potrafię dużo, dużo więcej. Jest jedna walka w Radomiu, którą jakbyście zrobili to jednym ruchem sprzedacie wszystkie bilety, ale po takim występie to nie jest miejsce na rzucanie takich nazwisk.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments