Roman Szymański vs. Leo Brichta KSW 87

KSW 87: Roman Szymański vs. Leo Brichta na gali w Czechach!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 sierpnia 2023

Wczoraj federacja KSW ogłosiła galę KSW 87 w Czechach oraz pierwsze zestawienia, które trafiły do rozpiski tego wydarzenia. W jednym z najciekawszych starć wieczoru zmierzą się Roman Szymański i Leo Brichta.

Wczoraj federacja KSW ogłosiła swój kolejny event. Po galach KSW 85 oraz KSW 86 przyszedł czas na pierwsze informacje na temat gali KSW 87! W jednym z najciekawszych starć tego eventu zmierzą się Roman Szymański (17-7, 4 KO, 4 Sub) i Leo Brichta (11-3 1NC, 5 KO, 4 Sub). Czech będzie miał zatem okazję do stoczenia walki przed własną publicznością.

Podczas gali KSW 87 do klatki powróci Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu tej kategorii wagowej. Jego rywalem będzie pochodzący z Czech Leo Brichta, który zajmuje w tym zestawieniu pozycję siódmą. Roman Szymański ostatni raz walczył w czerwcu i przegrał na punkty z Valeriu Mirceą, który przerwał świetną passę czterech wygranych z rzędu w wykonaniu Polaka. Leo Brichta walczył w KSW również w czerwcu i pokonał Macieja Kazieczkę, dzięki czemu jest dziś na fali siedmiu wygranych. Dwa tygodnie wstecz Czech zaliczył wygraną walkę w kickboxingu.

Przypominamy, że już dziś odbędzie się gala KSW 85! Poniżej prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę wieczoru tego wydarzenia.

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments