Leo Brichta uciszył stadion narodowy

KSW Colosseum 2: Leo Brichta uciszył Stadion Narodowy! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

W trzeciej walce gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzyli się Maciej Kazieczko i Leo Brichta. Pojedynek ten miał się pierwotnie odbyć na gali KSW 82 jednak zawodnik ANKOSu miał lekki uraz i podjęto decyzję o przeniesieniu starcia na galę na Stadionie Narodowym. Jaki był wynik walki Kazieczko vs. Brichta?

Maciej Kazieczko (9-2) miał stoczyć swój pierwszy pojedynek w klatce KSW w tym roku na gali w ATM Studio. Walka z udziałem młodego zawodnika została jednak przeniesiona na galę XTB KSW Colosseum 2. W ubiegłym roku Kazieczko wchodził do okrągłej klatki KSW dwukrotnie i znokautował zarówno Wilsona Varelę jak i Francisco Barrio. Tym samym zawodnik ANKOSu odkuł się po porażce z Marianem Ziółkowskim.

Leo Brichta (10-3) to zawodnik, który wygrał dziewięć ostatnich walk, z czego sześć było pojedynkami toczonymi na zasadach MMA. Były zawodnik organizacji Oktagon MMA oraz RFA ostatnią porażkę zanotował we wrześniu 2019 roku, więc niemal cztery lata temu. Do największych sukcesów Czecha należy bez wątpienia zaliczyć wygrane przed czasem w starciach z Damienem Lapilusem i Tamirlanem Dadaevem.

-=> XTB KSW Colosseum 2 – Relacja na żywo

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Dołącz do grona fanów oglądających galę KSW, transmisja jest dostępna w Viaplay!

ksw colosseum 2 gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Kazieczko vs. Brichta – relacja XTB KSW Colosseum 2

Dwa kopnięcia Brichty. Ładna praca Macieja Kazieczki w klinczu. Kopnięcie na kopnięcie, bardzo techniczna walka. Kazieczko wydaje się celniejszy jak chodzi o ciosy pięściami natomiast Brichta sprytnie szuka wolnej przestrzeni do wypuszczania kopnięć. Front kick w wykonaniu Polaka. Brichta często wypuszcza middle-kicki. Kazieczko trafia łokciem w głowę rywala jednak ten sprytnie się odchylił. Jesteśmy na wielkiej gali MMA i oglądamy „kickbokserski” pojedynek. Obrotowy backfist Maćka. Technicznie starcie stoi na bardzo wysokim poziomie.

Kopnięcia Polaka na które Czech odpowiada ciosami bokserskimi. Noga wykroczna Kazieczki jest już mocno zaczerwieniona. Lewa noga Brichty nie wygląda jednak wcale lepiej. Mała wymiana ciosów w krótkim dystansie. Ładny atak pięścią Polaka na który Czech odpowiada kopnięciem na korpus. Kopnięcie na kopnięcie. Ależ świetna bitka cios za cios i udane akcje z obu stron. Leo Brichta trafia mocnym ciosem w stójce. Czech „skleił” mocny cios na korpusie Polaka. Kazieczko złapał głęboki oddech.

Bardzo szybkie wymiany cios za cios. Próba wysokiego kopnięcia ze strony Czecha jednak Kazieczko chroni się za gardą. Mocny middle-kick Kazieczki. Brichta zdaje się trafiać coraz częściej. Brutalna walka na wyniszczenie. Obaj zawodnicy mają bardzo okopane nogi i z coraz większym trudem stoją i wyprowadzają kolejne kopnięcia. Dwie bardzo mocne wymiany cios za cios. Obaj trafiają jednak Kazieczko zdaje się być silniejszy w tych wymianach. Wyśmienita bitwa!

Leo Brichta pokonał Macieja Kazieczko po niejednogłośnej decyzji sędziów (29-28, 28-29, 29-28)

video w trakcie aktualizacji

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments