KSW 87 Michal Martinek vs Darko Stosić Czechy październik Werk Arena

KSW 87: Martinek vs. Stosić – powrót do Czech! Trzyniec ugości zawodników federacji KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 sierpnia 2023

Michal Martinek i Darko Stosić zmierzą się w walce wieczoru gali KSW 87! Wydarzenie odbędzie się 14 października w Czechach. Będzie to powrót KSW do tego kraju. Gala odbędzie się w Werk Arena w mieście Trzyniec, które ugości zawodników federacji KSW po raz pierwszy w historii!

Już jutro w Nowym Sączu odbędzie się gala KSW 85. 16 września organizacja KSW powróci do Wrocławia z galą KSW 86, na której dojdzie do hitowej walki Jakub Wikłacz vs. Sebastian Przybysz 4! Dziś ogłoszono kolejne wydarzenie. Gala KSW 87 odbędzie się 14 października w Czechach. Michal Martinek i Darko Stosić zmierzą się w Werk Arenie w mieście Trzyniec!

Organizacja KSW po raz pierwszy zawitała do Czech 25 lutego tego roku. Gala KSW 79 odbyła się w Libercu, w hali Home Credit Arena. Po ośmiu miesiącach polska marka ponownie pojawi się u południowych sąsiadów i ponownie przygotuje świetne sportowe widowisko.

Już w październiku organizacja KSW po raz drugi zawita ze swoim wydarzeniem do Czech. Gala KSW 87 odbędzie się w Trzyńcu, w hali Werk Arena. W walce wieczoru fani zobaczą starcie w czubie królewskiej kategorii wagowej, w którym Darko Stošić (18-6, 12 KO, 1 Sub), numer jeden rankingu, zmierzy się z numerem trzy, najlepszym czeskim zawodnikiem wagi ciężkiej, Michalem Martínkiem (10-4, 6 KO, 1 Sub).

Głównym starciem gali KSW 87 będzie pojedynek Darko Stošicia, byłego pretendenta do tytułu wagi ciężkiej, który dla KSW stoczył już sześć walk, z Michalem Martínkiem, byłym mistrzem wagi ciężkiej czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. Darko w ostatnim starciu znokautował Stefana Vojcaka, a Martínek powróci do klatki po kontrowersyjnej przegranej na punkty z Danielem Omielańczukiem.

Nim przejdziemy do dalszych informacji na temat KSW 87 przypominamy gdzie można obstawiać galę KSW 85: Parnasse vs. Ruchała.

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 87: Roman Szymański vs. Leo Brichta

Podczas gali KSW 87 do klatki powróci także Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu tej kategorii wagowej. Jego rywalem będzie pochodzący z Czech Leo Brichta, który zajmuje w tym zestawieniu pozycję siódmą.

Roman Szymański ostatni raz walczył w czerwcu i przegrał na punkty z Valeriu Mirceą, który przerwał świetną passę czterech wygranych z rzędu w wykonaniu Polaka. Leo Brichta walczył w KSW również w czerwcu i pokonał Macieja Kazieczkę, dzięki czemu jest dziś na fali siedmiu wygranych.

KSW 87: Filip Macek vs. Oleksii Polischuk

W starciu wagi koguciej gali KSW 87 Filip Macek, jeden z najbardziej doświadczonych i najlepszych czeskich zawodników tej kategorii wagowej, zmierzy się z pochodzącym z Ukrainy Oleksiejem Polischukiem. Filip Macek to były mistrz czeskiej organizacji GCF oraz były pretendent do tytułu czesko-słowackiej marki Oktagon MMA. Macek zadebiutował w KSW w maju tego roku, ale w okrągłej klatce musiał uznać wyższość Sebastiana Przybysza.

Oleksii Polishchuk, mistrz organizacji Armia Fight Night, również stoczy swój drugi pojedynek w KSW. Po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki w październiku roku 2022 i przegrał na punkty z Adamem Soldaevem.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments