Jakub Wikłacz vs. Sebastian Przybysz KSW 86 we Wrocławiu

KSW 86: Jakub Wikłacz vs. Sebastian Przybysz 4 – doskonały main event gali we Wrocławiu! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 07 sierpnia 2023

W walce wieczoru gali KSW 86 we Wrocławiu zmierzą się Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz. Będzie to czwarte starcie obu zawodników. Szykuje się doskonały main event wydarzenia, które odbędzie się 16 września w Hali Orbita.

W ostatnich dniach federacja KSW ogłaszała kolejne zestawienia dorzucane do rozpisek gal KSW 85 oraz KSW 86. Ogłoszono walkę Łukasza Rajewskiego, a także pojedynek Szczepaniak vs. Michaliszyn. Dziś przyszła pora na prawdziwą wisienkę na torcie.

Podczas gali KSW 86 dojdzie do czwartego starcia Jakuba Wikłacza (14-3-1, 9 Sub), mistrza wagi koguciej, z Sebastianem Przybyszem (12-3, 5 KO, 4 Sub), numerem jeden rankingu tej kategorii wagowej. We wcześniejszych trzech konfrontacjach dwa razy tryumfował Wikłacz, a Przybysz zdobył jedną wygraną. Wielki finał ich historii nastąpi już 16 września we wrocławskiej hali Orbita.

Do pierwszej walki Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem doszło w roku 2017 i wówczas to Jakub był górą pokonując rywala na punkty. Trzy lata później, już w klatce KSW, Sebastian zrewanżował się za pierwszą przegraną i znokautował Jakuba w trzeciej rundzie pojedynku, co otworzyło mu drzwi do walki o pas, który zdobył pokonując Antuna Račica.

W grudniu roku 2022 Sebastian, już jako mistrz, starł się z Jakubem po raz trzeci i przegrał rywalizację na pełnym dystansie fenomenalnego, pięciorundowego pojedynku. Starcie to zostało wybrane najlepszą walką wieczoru gali KSW 77. 

KSW – gdzie obstawić galę? Bukmacher

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz – historia zawodników

Do pierwszej obrony tytułu Jakub Wikłacz miał stanąć podczas KSW Colosseum 2, ale tuż przed galą jego rywal wypadł z pojedynku z powodów zdrowotnych i do walki nie doszło. Teraz więc Wikłacz, który jest prawdziwym specjalistą od gry parterowej i aż dziewięć konfrontacji w klatce wygrał poddając swoich rywali, stanie do pierwszej obrony mistrzowskiego trofeum.

Po utracie pasa Sebastian Przybysz zawalczył w maju tego roku i na gali KSW 82 po profesorsku rozprawił się z niezwykle doświadczonym Filipem Mackiem. Reprezentant klubu Mighty Bulls Gdynia powrócił do klatki dwa miesiące później i na KSW 84 poddał Islama Djabrailova, mistrza wagi koguciej niemieckiej organizacji We Love MMA. Sebastian słynie nie tylko ze swoich fenomenalnych umiejętności, ale też z efektownego stylu walki. Do tej pory zdobył pięć bonusów za najlepsze pojedynki wieczoru, raz został nagrodzony za najlepszy nokaut, a dwa razy za najlepsze poddanie.

KSW 86: Wikłacz vs. Przybysz 4 – video zapowiedź

Poniżej możecie zobaczyć pierwszą video zapowiedź walki wieczoru gali KSW 86!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
10 miesięcy temu

Bardzo dobra bitka będzie, ale trochę odgrzewany kotlet. Mimo wszystko lepiej to, niż jakiś nołnejmów zza granicy.