krystian bielski vs borys dzikowski na ksw 95 w olsztynie

Krystian Bielski zawodnik Arrachionu zawalczy przed własną publicznością na KSW 95 w Olsztynie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 kwietnia 2024

Krystian Bielski będzie kolejnym reprezentantem Arrachionu który wystąpi na gali w Olsztynie. 7 czerwca na gali KSW 95 rywalem Bielskiego będzie Borys Dzikowski.

Podczas olsztyńskiej gali KSW Krystian Bielski (9-6), lokalny bohater z klubu Arrachion Olsztyn, stanie do rywalizacji z młodym talentem wagi średniej, Borysem Dzikowskim (3-1). Do pojedynku dojdzie 7 czerwca w hali Urania podczas gali KSW 95.

Krystian Bielski ma za sobą trzy walki w klatce KSW. Debiutując w organizacji zmierzył się z Ionem Surdu i rozbił go ciosami w drugiej rundzie pojedynku. W dwóch kolejnych starciach przegrał z Igorem Michaliszynem i Konradem Rusińskim. Pochodzący z Mławy fighter ma na swoim koncie piętnaście zawodowych pojedynków, z których wygrał dziewięć, a pięć razy zrobił to przed czasem. Krystian na co dzień trenuje w klubie Arrachion Olsztyn, gdzie jest sparingpartnerem między innymi Mameda Khalidova. Przed wejściem do KSW Olsztynianin walczył także dla takich marek jak FEN, Celtic Gladiator, ACA czy Dragon Fight Night.

Borys Dzikowski w świetnym stylu rozpoczął swoją przygodę z organizacją KSW. We wrześniu 2022 roku reprezentant klubu Puncher Wrocław już w pierwszej minucie starcia znokautował efektownym wysokim kopnięciem Arkadiusza Mruka. Za tę akcję Dzikowski został nagrodzony bonusem. W drugim pojedynku Borys zmierzył się z Andre Langenem i rozbił go na pełnym dystansie. Ostatni raz Dzikowski zawalczył podczas gali KSW 84 i przegrał z Damianem Mieczkowskim. Była to jego pierwsza porażka w karierze. Borys ma na swoim koncie cztery zawodowe pojedynki, z których trzy wygrał, a w dwóch tryumfował przez nokaut już w pierwszej rundzie. Dzikowski wcześniej zebrał pokaźne doświadczenie na zawodach amatorskich, na których stoczył około 20 walk.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments