aspinall vs blaydes 2 na ufc 304

Tom Aspinall vs Curtis Blaydes 2 co-main eventem UFC 304 w Manchesterze

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 maja 2024

Tom Aspinall stanie do obrony tymczasowego pasa kategorii ciężkiej na gali UFC 304. 27 lipca Anglik zmierzy się z Curtisem Blaydesem w co-main evencie gali w Manchesterze.

Organizacja UFC ogłosiła drugą walkę wieczoru gali UFC 304 w Manchesterze. Tom Aspinall zmierzy się w rewanżowym starciu z Curtisem Blaydesem. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca w Co-op Live Arena.

Dana White i spółka wyraźnie postawili na walki z historią, czyli zestawienia które łatwiej będzie promować i sprzedać medialnie. Przypominamy, że pierwszy pojedynek Aspinalla z Blaydesem odbył się w lipcu 2022 roku w Londynie i zakończył się po zaledwie piętnastu sekundach. Anglik doznał wtedy poważnej kontuzji kolana i potrzebował roku na to by ponownie wejść do octagonu.

Tom Aspinall osiągnął swój największy na gali UFC 295 w listopadzie. Posiadający polskie korzenie i mówiący po polsku zawodnik znokautował Sergeia Pavlovicha w 69 sekundzie walki i wywalczył tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej.

Curtis Blaydes po szybkim zwycięstwie w pierwszym boju z Aspinallem miał mistrzowskie aspiracje, które jednak ostudził wspomniany wyżej Rosjanin. Pavlovich znokautował „Razora” w pierwszej rundzie. Amerykanin odbudował się w marcu tego roku nokautując Jailtona Almeida na gali UFC 299 w Miami.

Walka Aspinall vs Blaydes 2 będzie co-main eventem gali UFC 304 w Manchesterze.

Kto wygra walkę Aspinall vs Blaydes 2?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments