tyson fury nie spojrzał na usyka video

Tyson Fury niezwykle pewny siebie! Nawet nie spojrzał na Usyka! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 maja 2024

Wczoraj w Rijadzie odbyła się konferencja prasowa po której twarzą w twarz mieli stanąć Tyson Fury i Oleksandr Usyk. Anglik był pewny siebie i nawet nie spojrzał na rywala.

W sobotę 18 maja odbędzie się hitowa bokserska walka Fury – Usyk. Starcie na szczycie kategorii ciężkiej wyłoni niekwestionowanego króla tej dywizji.

Całe wydarzenie będzie dostępne wyłącznie po wykupieniu płatnego dostępu. Transmisją gali zajmuje się platforma DAZN, a PPV na galę z polskim komentarzem kupisz tutaj UZYSKAJ DOSTĘP


OGLĄDAJ USYK – FURY W PPV TUTAJ


Cena wynosi 89,99 złotych i zawiera również miesięczny dostęp do zawartości na platformie streamingowej, w tym także innych wydarzeń bokserskich, gal MMA czy różnych sportów na żywo!

Fury nie spojrzał na Usyka

Podczas wczorajszego wydarzenia panowie mieli okazję na wymianę zdań, a później miało dojść do face-offu. Mentalne zagrywki rozpoczął jednak Tyson Fury, który nie zamierzał stanąć oko w oko z rywalem i nawet na niego nie spojrzał. Anglik całkowicie zignorował Uyska, natomiast Ukrainiec nie spuszczał oka z Fury’ego.

Fury zaimponował sylwetką na konferencji. Tyson wygląda zdecydowanie lepiej w trakcie pierwszych nagrań i promocji walki do której pierwotnie miało dojść w lutym. Kibice zwrócili również uwagę na znaczną przewagę gabarytów Fury’ego. Anglik jest wyższy, ma większy zasięg ramion i waży więcej kilogramów niż Usyk.

300 PLN za wskazanie zwycięzcy walki USYK – FURY

Bukmacher Superbet oferuje fenomenalny bonus na hitową walkę, którą obstawisz z kursem 150.00! Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Za wytypowanie zwycięzcy zgarnąć możesz aż 300 PLN!

Oto krótka instrukcja:

1️⃣  Zarejestruj konto w Superbet z tego linku.
2️⃣ Wpłać pierwszy depozyt minimum 60 PLN.
3️⃣ Postaw tylko 2 PLN na wygraną Fury’ego bądź Usyka.

Jeśli Twój typ będzie poprawny – zgarniesz 300 PLN bonusu! Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.


Kliknij TUTAJ i zgarnij 300 zł + 35 zł od Superbet + 35 zł za pobranie aplikacji


Kupon (w zależności od typowanego zwycięzcy) powinien wyglądać tak:

Kto wygra walkę Tyson Fury vs Oleksandr Usyk?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments