rodzinna tragedia francisa ngannou zmarł syn

Rodzinna tragedia Francisa Ngannou, zmarł piętnastomiesięczny syn byłego mistrza UFC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 kwietnia 2024

Francis Ngannou przeżywa bardzo ciężkie chwile. Były mistrz UFC poinformował, że zmarł jego piętnastomiesięczny syn Kobe.

Francis Ngannou, były mistrz organizacji UFC przekazał bardzo smutne wieści za pośrednictwem instagrama. Ngannou dodał także wpis na platformie X.

Zawodnik który rozpoczął karierę w zawodowym boksie i związał się umową z organizacją PFL przeżywa wielką rodzinną tragedię.

Francis Ngannou poinformował swoich fanów o tym, że zmarł jego piętnastomiesięczny synek Kobe.

– Zbyt wcześnie, by odejść, a jednak już go nie ma. Mój maluch, kumpel, partner Kobe był pełen życia i radości. Teraz leży bez życia. Wykrzykiwałem jego imię, ale bez żadnej odpowiedzi. Przy nim byłem najlepszą wersją siebie, a teraz nie wiem, kim jestem. Życie jest nie fair z tym, że uderza tam, gdzie boli to najbardziej. Jak sobie z czymś takim poradzić? Jak z tym żyć? Proszę, pomóżcie, bo nie wiem, co mam zrobić i jak się z tym uporać.

Francis Ngannou jest załamany sytuacją i otwarcie przyznał, iż jest okropnie zmęczony psychicznie wydarzeniami, które miały miejsce.

– Jaki jest cel życia, jeśli walczymy zawzięcie przeciw temu, co koniec końców i tak uderza nas najmocniej? Dlaczego życie jest takie nie fair i bezlitosne? Dlaczego zabiera zawsze to, czego nie mamy? Jestem ku**wsko zmęczony.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments