Artur Szczepaniak vs Igor Michaliszyn ksw 86

KSW 86: Artur Szczepaniak vs. Igor Michaliszyn – starcie w czołówce kategorii półśredniej we Wrocławiu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 sierpnia 2023

Federacja KSW ogłosiła kolejne mocne zestawienie na galę KSW 86 we Wrocławiu. 16 sierpnia w okrągłej klatce zmierzą się Artur Szczepaniak i Igor Michaliszyn. Kibice którzy wybiorą się do hali Orbita nie będą mogli zatem narzekać na brak wrażeń.

KSW nie ustaje w ogłoszeniach zestawień na kolejne gale. Dziś ogłoszono występ Łukasza Rajewskiego na KSW 85, a teraz przyszło na ujawnienie kolejnej walki, która wejdzie w skład karty gali KSW 86 we Wrocławiu.

Artur Szczepaniak (9-2, 5 KO, 2 Sub), były pretendent do pasa mistrzowskiego i numer dwa rankingu wagi półśredniej, podczas gali KSW 86 zderzy się z będącym na fali pięciu wygranych z rzędu numerem trzy tego zestawienia, Igorem Michaliszynem (10-2, 4 KO, 3 Sub). Pojedynek odbędzie się 16 września we wrocławskiej hali Orbita.

Artur Szczepaniak zadebiutował w KSW w kwietniu zeszłego roku i na gali KSW 69 poddał w pierwszej rundzie Jivko Stoimenova. W drugim boju spotkał się z efektownie walczącym Brianem Hooiem, błyskawicznie posłał go na deski wysokim kopnięciem i został nagrodzony bonusem za najlepszy nokaut wieczoru.

Wygrana ta zapewniła Arturowi walkę o pas z Adrianem Bartosińskim, ale starcie mistrzowskie na KSW 81 nie ułożyło się po jego myśli. 26-latek mieszkający i trenujący na co dzień w Belgii ma na swoim koncie jedenaście pojedynków, z których dziewięć wygrał. Siedem razy tryumfował przed czasem, z czego pięciokrotnie przez nokaut, a dwa razy przez poddanie.

Igor Michaliszyn zadebiutował w KSW w lutym zeszłego roku i już w drugiej minucie pojedynku posłał na deski Idrisa Amizhaeva. W drugim pojedynku zmierzył się z Krystianem Bielskim i też rozbił go przed czasem.

Reprezentant Silesian Cage Club wydłużył tym samym swoją serię wygranych do pięciu. 27-latek z Dąbrowy Górniczej ma na koncie dziesięć wygranych pojedynków, z których siedem zakończył przed czasem, a cztery razy zrobił to już w pierwszej rundzie. Igor jest przekrojowym zawodnikiem, który cztery razy nokautował rywali, a trzy razy wygrywał z nimi przez poddanie. 

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments