mateusz gamrot z wielkimi szansami na walkę o pas ufc

Mateusz Gamrot z wielkimi szansami na walkę o pas UFC? Tak sugeruje Dustin Poirier!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 maja 2024

Dustin Poirier był gościem w programie MMA Hour gdzie skomentował szanse Mateusza Gamrota na walkę o pas UFC w kategorii lekkiej.

Dustin Poirier i Mateusz Gamrot w ostatnich latach bardzo często pomagają sobie w przygotowaniach do kolejnych walk. Nie inaczej jest tym razem, gdyż Gamrot poleciał ponownie na Florydę, aby pomóc Poirierowi w sparingach do walki z Islamem Makhachevem, która odbędzie się 1 czerwca na UFC 302.

Walkę Makhachev vs Poirier, oraz wszystkie pozostałe pojedynki gali UFC 302 możesz obstawić na stronie legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Islam Makhachev
VS
Dustin Poirier
1 1.18
2 4.8
1 1.18
2 5

Mateusz Gamrot wkrótce zawalczy o pas UFC?

Kanadyjski dziennikarz Ariel Helwani zaprosił Dustina Poiriera do rozmowy online w programie MMA Hour. W pewnym momencie Helwani otwarcie zapytał Poiriera czy gdyby wywalczył pas to pierwszym pretendentem byłby Arman Tsarukyan, który podobnie jak Dustin w American Top Team.

Diament zaskoczył odpowiedzią i zasugerował innego ze swoich klubowych kolegów. Poirier wymienił nazwisko Mateusza Gamrota, z którym wspólnie przygotowywał się do kilku ostatnich walk. Zdaniem Dustina, Gamer ma wielkie szanse na walkę o pas UFC i ma w rekordzie cenną wygraną nad Armanem.

– Mamy tylu mocnych lekkich… Gamrot jest tutaj, jest na miejscu. Pomaga mi przez cały ten obóz. Uważam, że on też może być następny. Jest blisko walki o pas, a ma też zwycięstwo nad Armanem. Sytuacja jest szalona.

Po chwili Dustin Poirier przyznał jednak, że skupia się na sobie i starciu z Islamem Makhachevem.

– Teraz jednak nie martwię się o obronę. Skupiam się na 1 czerwca i Islamie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments