adrian bartosiński przed rewanżem z grzebykiem ksw 94

„Nie lubię go jako człowieka” – Bartosiński przed rewanżem z Grzebykiem

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 kwietnia 2024

Adrian Bartosiński i Andrzej Grzebyk zmierzą się 11 maja na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie. Przed rewanżowym pojedynkiem mistrz przyznał, że nie lubi rywala.

Adrian Bartosiński i Andrzej Grzebyk stoczą rewanżowy pojedynek w walce wieczoru gali XTB KSW 94 w Trójmieście. Stawką starcia oczywiście będzie pas mistrzowski KSW w kategorii półśredniej.

Przed rewanżową walką Adrian Bartosiński otwarcie wspomniał o tym, że nie lubi swojego rywala choć przy okazji zaznaczył, że lubi styl walki rywala.

– Nie lubię go i tyle. Co tu więcej mówić. Nie lubię go jako człowieka. Mogę go lubić jako zawodnika, ale jako człowieka go nie lubię.

Adrian Bartosiński stawia sprawę jasno, jest pewny siebie i chce postawić kropkę nad i w rewanżowym starciu z Andrzejem Grzebykiem.

– Wychodzę jako faworyt, jako lepszy zawodnik. No i wychodzę go zbić, łatwo. Czy ma jakieś szanse ze mną? Dla bukmacherów, widzów i środowiska jakieś ma. Dla mnie nie ma.

Bartos odniósł się także do opinii kibiców, że walka z Salahdinem Parnasse była nudna.

– Na sześć efektownych starć jak zrobiłem jedno nudne, to mam nadzieję, że ten podział procentowy nie jest najgorszy. Na pewno wynagrodzę to kibicom w najbliższym pojedynku.

Rewanżowe starcie Bartosiński vs Grzebyk obstawisz u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Adrian Bartosiński
VS
Andrzej Grzebyk
1 1.22
2 4.35
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments