WYDARZENIE Sydney, Australia, 10 września, 00:00

UFC 293: Adesanya vs. Strickland

10 września w walce wieczoru gali UFC 293 w Sydney zmierzą się Israel Adesanya i Sean Strickland. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii średniej. W co-main evencie zawalczą Tai Tuivasa i Alexander Volkov.
UFC 293 Adesanya vs. Strickland Sydney

TYPY BUKMACHERÓW

Poniżej znajdziecie kursy na walkę wieczoru gali UFC 293 w Sydney. W main evencie wydarzenia zmierzą się Israel Adesanya i Sean Strickland. Oczywiście stawką tej walki będzie tytuł mistrzowski kategorii sredniej. Który z zawodników jest faworytem bukmacherów?

Cały event UFC 293 w Sydney obejrzycie na żywo po obstawieniu u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą liczyć na super ofertę powitalną. Za samą rejestrację na konto wpadnie 20 zł, a bonusowe 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! To oznacza, że Fortuna zwróci środki w przypadku przegranego kuponu.

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – kursy bukmacherskie

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Wielkim faworytem bukmacherów jest Israel Adesanya, na którego wygraną wystawiono kurs 1.20! Natomiast na zwycięstwo Sean Strickland wystawiono kurs 4.13.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Adesanya vs. Strickland!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO