WYDARZENIE Saitama Tokio, Japonia, 31 grudnia, 06:00

Rizin 45: Archuleta vs. Asakura

Gala RIZIN 45 odbędzie się 31 grudnia. W walce wieczoru tradycyjnego sylwestrowego eventu zmierzą się Juan Archuleta i Kai Asakura. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii koguciej. Na gali pojedynki stoczą także Kyoji Horiguchi, Kleber Koike Erbst i John Dodson.
rizin 45 archuleta vs asakura karta walk

TYPY BUKMACHERÓW

Przedstawiamy kursy bukmacherskie na galę RIZIN 45. W walce wieczoru tego wydarzenia zmierzą się Juan Archuleta i Kai Asakura. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii koguciej. Który z zawodników jest faworytem bukmacherów?

Wszystkie wydarzenia organizacji RIZIN możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA. Aktualnie trwa doskonała promocja dla nowych użytkowników. Po rejestracji konta, wystarczy wypełnić dowolny kupon i można wypełnić trzy pierwsze zakłady bez ryzyka.

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100zł, w przypadku porażki bukmacher zwróci pieniądze na twoje konto. Wysokość drugiego zakładu to 200zł, natomiast trzeciego 300zł.

Załóż konto i obstaw RIZIN 45 bez ryzyka!

RIZIN 45: Archuleta vs. Asakura – kursy bukmacherskie

W tabeli poniżej znajdziecie dokładne kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali RIZIN 45 w Tokio. Wydarzenie odbędzie się 31 grudnia, a komplet kursów znajdziecie na stronie eFortuna.pl.

TYPYKURSYBUKMACHER
Juan Archuleta1.60FORTUNA
Kai Asakura2.16FORTUNA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO