WYDARZENIE Wrocław, Polska, 16 września, 19:00

KSW 86

16 września organizacja KSW po raz piąty w historii zawita do Wrocławia. Gala KSW 86 odbędzie się w hali Orbita, a w walce wieczoru Jakub Wikłacz, mistrz wagi koguciej, stanie do pierwszej obrony pasa. W rozpisce znaleźli się też dwaj efektownie walczący zawodnicy z Wrocławia: Michał Michalski i Kacper Koziorzębski.
KSW 86 Wrocław 16 września Hala Orbita

TYPY BUKMACHERÓW

Bukmacherzy wystawili kursy na galę KSW 86 we Wrocławiu. W main evencie zmierzą się Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz, będzie to czwarty pojedynek zawodników kategorii koguciej. Który z nich jest faworytem tej potyczki?

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86: Wikłacz vs. Przybysz 4 – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Bukmacherzy uznali za faworyta Jakuba Wikłacza, aktualnego mistrza kategorii koguciej ciut niżej na wygraną wyceniono szanse Sebastiana Przybysza, byłego championa tej dywizji. Kursy na walkę Wikłacz vs. Przybysz 4:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO