WYDARZENIE Las Vegas, USA, 08 października, 01:00

UFC Vegas 80: Dawson vs. Green

W walce wieczoru gali UFC Vegas 80 zmierzą się Grant Dawson i Bobby Green, pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej. Do octagonu powróci także Karolina Kowalkiewicz. Polka zawalczy z Dianą Belbitą.
UFC Vegas 80 Dawson vs Green gdzie oglądać karta walk

GDZIE OGLĄDAĆ?

W nocy z soboty 7, na niedzielę 8 października odbędzie się gala UFC Vegas 80: Dawson vs. Green. W walce wieczoru zmierzą się Grant Dawson i Bobby Green. Na gali zawalczy także Karolina Kowalkiewicz, która zmierzy się z Dianą Belbitą. Gdzie oglądać UFC Vegas 80?

Gdzie oglądać UFC Vegas 80: Dawson vs. Green? Transmisja dostępna będzie dla zarejestrowanych użytkowników bukmachera Fortuna. Wystarczy postawić dowolny kupon, by otrzymać możliwość obejrzenia gali w Fortuna TV. Nowi gracze mogą też skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację na konto wpadnie 20 zł, a bonusowe 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! To oznacza, że Fortuna zwróci środki w przypadku przegranego kuponu.

UFC Vegas 80: Dawson vs. Green – gdzie oglądać?

Galę UFC Vegas 80: Dawson vs. Green w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 7 października o 22:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 01:00 w niedzielę 8 października.

-=> Transmisja z UFC Vegas 80: Dawson vs. Green. Oglądaj za darmo!

Data: 7 października, sobota
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 22:00, sobota 7 października
Start transmisji z karty głównej: 01:00, niedziela 8 października
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Vegas 80! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO