Peszko debiut MMA narożnik CLOUT

Sławomir Peszko zadebiutuje w MMA: „To jest moje marzenie!”. Piłkarz ujawnia kto może stanąć w jego narożniku!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 10 czerwca 2023

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że Sławomir Peszko podjął współpracę z Lexy i wspólnymi siłami rozpoczęli nowy projekt pod nazwą CLOUT MMA. O nowo-powstałej organizacji wiemy póki co niewiele jednak sam piłkarz odniósł się już do tego czy planuje debiut w MMA.

7 czerwca w sieci pojawiła się wieść o tym, że Sławomir Peszko rozpoczął współpracę z Lexy. Wspólnym projektem tej dwójki będzie organizacja CLOUT MMA. Więcej na ten temat przeczytacie w dedykowanym artykule. Sławomir Peszko zakłada organizację CLOUT MMA! „Mówiłem, że będzie się działo!”

Teraz odpowiadając na pytania fanów Peszko potwierdził, że planuje debiut w formule MMA. Były reprezentant Polski, który niedawno zakończył piłkarską karierę nie zdradził co prawda daty pierwszego występu w klatce jednak zdradził kto może stanąć w jego narożniku!

To jest moje marzenie. Nie mam doświadczenia w sportach walki, ale fighterem na boisku piłkarskim zawsze byłem. Umiejętności nie miałem za wiele, ale nadrabiałem charakterem i temperamentem. Podobnie będzie, gdy wyjdę kiedyś do oktagonu, nie będzie wielkiej techniki, ale na pewno będzie wola walki i zwycięstwa. Chciałbym, żeby to był prawdziwy fighter, czyli Jan Błachowicz, z którym mam dobry kontakt. Chciałby też Marcina Wasilewskiego, bo to jest mój super kolega i też ma mocny charakter. I na pewno Robert Lewandowski, który będzie trzymał kciuki.

Widać zatem, że Peszko podchodzi do sprawy na poważnie jeśli chciałby w całą sprawę „zamieszać” Jana Błachowicza. Przy pierwszej okazji spróbujemy zapytać byłego mistrza UFC co sądzi o tym pomyśle. Więcej informacji na temat organizacji CLOUT MMA wkrótce!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marc8n
1 rok temu

Peszko debiutujesz w MMA tyle tylko, że Ty masz pieniądze na start. Lecz Ja zwykły prosty facet pracujący fizycznie, któremu też marzy się udział w MMA bez wkładu własnego. Pozdrów Żyłę. 💪