john fury uderzył trenera usyka wielka zadyma video

Ojciec Tysona Fury uderzył głową trenera Usyka, wielka zadyma przed walką! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2024

John Fury ojciec Tysona Fury uderzył głową jednego z członków ekipy trenerskiej Oleksandra Usyka. Do zdarzenia doszło w hotelowym lobby.

Wygląda na to, że dni poprzedzające walkę Tyson Fury vs Oleksandr Usyk będą niezwykle emocjonujące. Dziś podczas spotkania obu sztabów w hotelu w Rijadzie doszło do wielkiej zadymy.

Pojedynek Fury vs Usyk pierwotnie miał się odbyć w lutym jednak Fury doznał poważnego rozcięcia na jednym ze sparingów. Z powodu urazu Anglika walka została przeniesiona na 18 maja. Oczywiście stawką starcia pozostają wszystkie mistrzowskie pasy kategorii ciężkiej.

Minęły trzy miesiące i teraz ponownie w ekipie Fury’ego mamy człowieka z rozciętą skórą. Tym razem jest to ojciec Tysona, który sam napytał sobie biedy. W hotelowym lobby doszło dziś do zderzenia teamu „Króla Cyganów” oraz ekipy szkoleniowej Usyka.

Najpierw oba sztaby skandowały nazwisko swojego zawodnika jednak później niespodziewanie John Fury uderzył głową jednego z trenerów Usyka. Później ekipa Anglików starała się zrzucić winę na sztab Usyka. Ojciec Tysona Fury zakończył całą akcję z rozciętą skórą i zakrwawiony wykrzykiwał obelgi wobec teamu rywala.

Kurs 150.00 na Fury – Usyk

Bukmacher Superbet przygotował fenomenalną ofertę na hitową walkę, którą obstawisz z kursem 150.00! Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Skorzystać z niej można w kilku krokach:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – I zaznacz zgody marketingowe!
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Tysona Fury’ego lub Ołeksandra Usyka.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł, dostajesz 35 zł extra bonusu na kolejny darmowy zakład.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon SOLO (jedno zdarzenie na kuponie). Bonusu nie trzeba obracać! Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments