dyrektor sportowy ksw wskazał kolejnego rywala bartosińskiego

Dyrektor sportowy KSW o kolejnym przeciwniku Adriana Bartosińskiego

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2024

Dyrektor sportowy KSW wypowiedział się na temat kolejnego rywala Adriana Bartosińskiego. Wojsław Rysiewski zaznaczył, że federacja wróci do walki z Grzebykiem.

Adrian Bartosiński zanotował kolejną udaną obronę mistrzowskiego pasa KSW w kategorii półśredniej. Popularny „Bartos” przedłużył świetną passę zwycięstw i pozostaje niepokonany.

Mistrz kategorii do 77 kilogramów poddał Igora Michaliszyna w trzeciej rundzie walki wieczoru KSW 94. Rywalem Bartosińskiego na tej gali miał być Andrzej Grzebyk jednak doznał urazu i wycofał się ze startu.

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW na łamach Kanału Sportowego przekazał, że federacja nie zapomina o Andrzeju Grzebyku i będą chcieli doprowadzić do rewanżowej walki Bartosiński vs Grzebyk.

– Wydaje mi się, że cały czas warto zrobić rewanż z Andrzejem. To jest trochę tak, że zamieniliśmy po prostu kolejność, bo była duża szansa, że w drugiej połowie roku Igor zawalczy o ten tytuł. Naturalnym numerem jeden cały czas jest Andrzej i będziemy pewnie dążyć do tego pojedynku.

Na ten moment nie wiadomo jak długo potrwa rekonwalescencja Andrzeja Grzebyka. Niewykluczone zatem, że KSW będzie musiało szukać kolejnego pretendenta do pasa poza federacją.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments