Sławomir Peszko Clout MMA Lexy

Sławomir Peszko zakłada organizację CLOUT MMA! „Mówiłem, że będzie się działo!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 czerwca 2023

Sławomir Peszko niedawno ogłosił zakończenie kariery piłkarskiej. Po wielu latach gry były reprezentant Polski podjął decyzję o zawieszeniu butów na kołku. Jak się jednak okazuje nie była to jedyna ważna decyzja jaką Peszko podjął w ostatnim czasie.

Sławomir Peszko należy do grona zawodników znanych każdemu polskiemu kibicowi. Popularny „Peszkin” zagrał 44 spotkania w Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Peszko szerzej dał się poznać kibicom reprezentując poznańskiego Lecha, z którego trafił do niemieckiego Koln.

Następnie grał w angielskim Wolverhampton i ponownie w Koln, z którego w końcu wrócił do Polski by reprezentować kolejno Lechię Gdańsk, krakowską Wisłę oraz by finalnie zakończyć karierę w Wieczystej.

Teraz tuż po zakończeniu kariery piłkarskiej Peszko zdecydował się na współpracę z „Lexy„, czyli influencerką i mistrzynią organizacji High League, która niedawno popadła w spore tarapaty.

Sławomir Peszko i Lexy wspólnymi siłami zamierzają wypromować organizację Clout MMA. W sieci pojawił się już nawet pierwszy trailer, a także wspólne zdjęcie Peszkina z Lexy. W jednym z komentarzy w internecie Peszko napisał: „Mówiłem, że będzie się działo!”

Na ten moment nie wiemy czy będzie to organizacja sportowa, czy też organizacja która skupi się wyłącznie na freak fightach. Więcej szczegółów zapewne poznamy w najbliższych dniach.

Czy Sławomir Peszko zadebiutuje w MMA?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments