Mike Tyson wyśmiał Jakea Paula podczas spotkania twarzą w twarz video

Mike Tyson wyśmiał Jake’a Paula podczas spotkania twarzą w twarz [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 maja 2024

Mike Tyson podczas spotkania twarzą w twarz najpierw lekkimi ciosami obił brzuch Jake’a Paula, a następnie wyśmiał rywala, który chciał go odepchnąć.

W nocy odbyła się konferencja prasowa promująca bokserską galę Jake Paul vs Mike Tyson. Do wydarzenia dojdzie 20 lipca na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie. Oczywiście po konferencji prasowej doszło do tradycyjnego spotkania twarzą w twarz podczas, którego obaj zawodnicy mierzyli się wzrokiem.

W pewnym momencie Mike Tyson zaczął wyprowadzać lekkie ciosy na brzuch Jake’a Paula. „Iron” wyśmiał rywala, który próbował się zbliżyć, a następnie odepchnął Tysona. Na szczęście cały face-off przebiegł w pokojowej atmosferze i nie doszło do rękoczynów rodem z freakowych gal.

Dla legendarnego Mike’a Tysona walka z Jakiem Paulem to dobra okazja do zarobienia ogromnych pieniędzy. Emerytowany pięściarz nie walczy zawodowo od 2005 roku, a ostatni pokazowy pojedynek stoczył w 2020 roku.

W tym samym roku Jake Paul dopiero rozpoczął zawodowe starty i aktualnie legitymuje się rekordem 9-1. Amerykanin ma na koncie sześć wygranych przed czasem. Do tej pory w ringu pokonywał głównie legendy MMA jak Anderson Silva czy Nate Diaz. Udało mu się także zwyciężyć w starciach z kilkoma doświadczonymi pięściarzami.

Walkę Jake Paul vs Mike Tyson możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Jake Paul
VS
Mike Tyson
1 1.55
2 2.29
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments