ksw wróci do sprzedaży gal w ppv

KSW wróci do sprzedaży gal w PPV? Martin Lewandowski ujawnił idealny scenariusz

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 maja 2024

Aktualnie gale federacji KSW są transmitowane w Viaplay. Właściciele KSW rozważają jednak powrót do systemu PPV. Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW skomentował ten temat.

KSW pracuje nad podpisaniem umowy z firmą, która zastąpi viaplay i będzie transmitować gale federacji. W jednej z poprzednich wypowiedzi Martin Lewandowski przekazał, że KSW negocjuje aktualnie z trzema potencjalnymi partnerami.

Teraz w nowym wywiadzie dla kanał Koloseum, szef federacji KSW odpowiedział na pytanie dotyczące „rozgrywki” o zakup praw do transmisji gal KSW. W trakcie rozmowy Lewandowski ujawnił swój idealny scenariusz na kolejne lata.

– Moim idealnym scenariuszem jest utrzymanie takiego tempa, czyli jedna gala miesięcznie, ale z innym trochę podziałem, czyli chciałbym wrócić do gal PPV. Wymarzony scenariusz to jest dziesięć gal ligi KSW, regularnej na jakiejś tam platformie, w jakiejś telewizji, i dwie rocznie w PPV.

Warto zwrócić uwagę na dwa zwroty w wypowiedzi Martina. Po pierwsze szef KSW jasno zadeklarował, że chciałby wrócić do gal PPV, miałyby odbywać się dwie takie gale w ciągu roku.

Po drugie Lewandowski powiedział 10 gal KSW na jakiejś platformie, w jakiejś telewizji. To może oznaczać, że KSW jest otwarte na powrót gal federacji do standardowej telewizji. Oczywiście w tych czasach większość stacji telewizyjnych posiada również platformy streamingowe, ale wciąż jest spore grono osób, które preferuje oglądanie gali bezpośrednio na tunerze z kablówki lub satelity.

Dobrze by było, gdyby faktycznie to wszystko zostało połączone, wydaje się także, że najwyższa pora rozważyć to o co apelował Patryk Kaczmarczyk, który chciał by choć część gal była nadawana w otwartej telewizji.

Jedna-dwie „darmowe” gale rocznie, bez dodatkowych opłat, po prostu wchodzące w skład standardowego abonamentu takiej czy innej stacji telewizyjnej zapewne ucieszyłyby spore grono kibiców, a młodym zawodnikom dałyby możliwość wypromowania się.

Jaki format dostępu do gal KSW preferujesz?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments