salahdine parnasse spytał kibiców o kategorię

Salahdine Parnasse pyta kibiców: W jakiej kategorii stoczyć walkę?

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 14 maja 2024

Salahdine Parnasse podwójny mistrz federacji KSW zapytał kibiców o to w jakiej kategorii wagowej powinien stoczyć kolejną walkę. Francuz wymienił trzy dywizje.

Salahdine Parnasse zwrócił się do swoich fanów z pytaniem dotyczącym przyszłości. Mistrz federacji KSW w kategoriach piórkowej i lekkiej zapytał kibiców o to w jakiej kategorii wagowej powinien stoczyć kolejny pojedynek w klatce.

Widać, że w tym momencie Francuz zastanawia się nie tylko nad tym w jakiej organizacji kontynuować karierę, lecz również która dywizja wagowa jest dla niego najbardziej odpowiednia. Parnasse na twitterze spytał wprost:

– W jakiej kategorii stoczyć walkę? 77 kg, 70, kg czy 66kg?

26-letni Francuz ostatni występ stoczył w kategorii do 70 kilogramów. Na gali KSW 93 w Paryżu szybko znokautował Valeriu Mirceę. Wcześniej Parnasse nieudanie szturmował szczyt dywizji do 77 kilogramów przegrywając z Adrianem Bartosińskim po decyzji sędziów.

Biorąc pod uwagę wzrost oraz zasięg ramion Francuza wydaje się, że nie powinien on już myśleć o startach w kategoriach wagowych wyższych od lekkiej. Zawodnicy wyższych dywizji mieliby bowiem na starcie wyraźną przewagę warunków fizycznych nad Parnassem, który mierzy 179cm.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasjusz
4 dni temu

Ziółkowski mówił że odchodzi z KSW, więc jak to jest?