Joe Rogan o formie Mike'a Tysona przeraziłem się na miejscu Jake Paula

Joe Rogan o formie Mike’a Tysona: Przeraziłem się, na miejscu Paula narobiłbym w gacie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 maja 2024

Joe Rogan znany komentator gal UFC powiedział, że bojowe nastawienie Mike’a Tysona wywarło na nim wielkie wrażenie. Rogan sugeruje, że Jake Paul powinien się obawiać.

Joe Rogan wypowiedział się na temat zbliżającej się walki Jake Paul vs Mike Tyson. Amerykański komentator gal organizacji UFC docenia formę oraz bojowe nastawienie weterana boksu.

Rogan oglądał ostatni wywiad z Tysonem i teraz wyciągnął z niego wnioski. Joe podkreślił, że Mike wygląda młodziej i zdecydowanie zmienił dietę. Wielkie wrażenie na Roganie wywarło także bojowe nastawienie „Irona”.

– Mózg Mike’a Tysona przełączył się na tryb wojny. Ostatnio ktoś robił z nim wywiad i powiedział do niego, że wygląda jakby miał 20-kilka lat. Tyson odpowiedział, że to dlatego, że je surowe mięso. Później wytłumaczył, że to dlatego, że to właśnie będzie jadł podczas walki. Zje rywala. Przeraziłem się, Jezusie Chrystusie.

Joe Rogan podkreślił jak mocno nastawiony na ten pojedynek jest Mike Tyson. Komentator zauważył, że jeśli legendarny pięściarz dołoży do diety odpowiednie suplementy i inne specyfiki to będzie śmiertelnie niebezpieczny dla Jake’a Paula.

Jest w pier**lonym wojennym trybie. Jest jak Bóg Wojny, ma to nadal w sobie. Mówię wam, jeśli dacie takiemu gościowi hormony, suplementy i będzie trenował to… Jest w trybie mordercy. Jeśli byłbym Jakiem Paulem to narobiłbym w gacie ze strachu. Doświadczeniem Tysona jest bycie zdobywcą. Musisz brać to pod uwagę. Gdy ktoś w przeszłości rozpierdalał innych, on nadal ma to w głowie…

Bokserskie starcie Paul vs Tyson możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Jake Paul
VS
Mike Tyson
1 1.55
2 2.29
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments