mateusz borek wskazał na czym powinien się skupić artur szpilka w ksw

Mateusz Borek wskazał na czym powinien się skupić Artur Szpilka w KSW

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2024

Mateusz Borek skomentował przegraną Artura Szpilki. Dziennikarz wskazał na czym powinien się skupić Szpila w dalszej karierze w federacji KSW.

Artur Szpilka szybko przegrał z Arkadiuszem Wrzoskiem na gali KSW 94 w Ergo Arenie. Wiele osób zaczęło się zastanawiać nad przyszłością „Szpili” w MMA.

Mateusz Borek wypowiedział się na temat Artura Szpilki w rozmowie z kanałem Koloseum. Borek podkreślił, że federacja KSW nie jest miejscem, w którym Szpilka powinien próbować wywalczyć mistrzowski pas.

Zdaniem dziennikarza, który współpracuje z KSW popularny „Szpila” powinien dążyć do udziału w wielkich wydarzeniach jak KSW Epic, dążyć do walk z rozpoznawalnymi nazwiskami i po prostu skupić się na robieniu show.

– Artur wróci. On w ten sport się bawi. Ludzie chcą go oglądać. Prawdopodobnie nie jest to miejsce, żeby szedł po pas, natomiast chociażby takie projekty jak KSW Epic, sprzedaż PPV, duże nazwiska, zainteresowanie, show, bo myślę, że on się do tego kapitalnie nadaje.

Póki co nie znamy reakcji Szpilki na słowa dziennikarza. Wiemy jedynie iż Artur zapowiedział, że chciałby wrócić szybko do klatki federacji KSW.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments