arek wrzosek wyzwanie ksw 100 szymon bajor video

Arkadiusz Wrzosek rzucił wyzwanie i wskazał idealny termin na kolejną walkę w KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2024

Arkadiusz Wrzosek po gali KSW 94 rzucił wyzwanie jednemu z topowych ciężkich w KSW. Wrzosek wskazał także idealny termin na kolejną walkę w klatce federacji.

Arkadiusz Wrzosek zapisał na swoim koncie efektowną wygraną na gali KSW 94 w Ergo Arenie. Zawodnik Uniq Fight Club posłał Artura Szpilkę na deski i szybko dobił go ciosami w parterze.

Podczas wywiadu po gali Wrzosek otwarcie powiedział z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku i rzucił wyzwanie. Arek dodał również, że będzie chciał negocjować z właścicielami KSW udział w listopadowej gali KSW 100.

– Ja sobie wymyśliłem taką walkę, która chętnie bym stoczył z zawodnikiem, którego bardzo szanuję. Jest to Szymon Bajor. Chciałbym z nim zawalczyć bo był on pretendentem do pasa. Po przegraniu walki z Philem wygrał kolejną walkę. Jest bardzo dobrym zapaśnikiem, bardzo dobrym zawodnikiem MMA.

Arkadiusz Wrzosek podkreślił klasę sportową Szymona Bajora i dodał, że po walce z tak doświadczonym i wysoko notowanym rywalem nikt nie będzie mu już zarzucał, że KSW rozstawiło nad nim parasol ochronny.

– Także jak jeszcze ktoś tam jakiś zarzut co do tego parasola ochronnego to ja myślę, że Szymon Bajor wcale nie będzie jakiś tam jeden stopień wyżej. Szymon Bajor to będą od razu cztery stopnie wyżej i nikt mi po takiej walce nie zarzuci, że ten parasol jest dalej nade mną rozpościerany.

– Szymon Bajor, KSW 100, Martin i Kawul siadamy do rozmowy.

Kto wygrałby walkę Arkadiusz Wrzosek vs Szymon Bajor

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
7
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments