radosław paczuski termin powrotu ksw

Radosław Paczuski na temat terminu powrotu do klatki KSW

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2024

Radosław Paczuski pojawił się na gali KSW 94 by dopingować swojego klubowego kolegę Arka Wrzoska. Paczuski w studiu KSW przekazał informację na temat powrotu do klatki.

Radosław Paczuski przegrał dwie walki z rzędu. Radek musiał uznać wyższość Tomasza Romanowskiego i Michała Materli. Zawodnik Uniq Fight Club miał wrócić do klatki na styczniowej gali KSW 90 w Warszawie. Niestety doznał złamania kości ręki i musiał wycofać się z tego startu.

Mijają kolejne miesiące, a Paczuski wciąż nie wrócił do okrągłej klatki KSW. Radek pojawił się na gali KSW 94 by dopingować Arkadiusza Wrzoska. Paczuski był jednym z gości Mateusza Borka w studiu w trakcie gali. Borek zapytał Radosława Paczuskiego na temat tego kiedy planuje wrócić do akcji.

– Moja walka jeszcze nie została ogłoszona, więc może nie będziemy nic zdradzać. Natomiast będzie to bardzo niedługo.

Mateusz Borek prowadzący rozmowę w studiu wykorzystał tę okazję i skontrował słowa Paczuskiego stwierdzeniem, że ten zapewne nie wybiera się na wakacje w lipcu.

Radek odpowiedział:

– Nie jadę absolutnie.

Oznaczać to może jedno. Powrotu Radosława Paczuskiego do okrągłej klatki KSW należy się spodziewać 20 lipca na gali KSW 96 w Łodzi. Main eventem tego wydarzenia będzie walka Paweł Pawlak vs Damian Janikowski 2.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments