patryk kaczmarczyk odpowiada na wywiad rutkowskiego niech mu ktoś wytłumaczy

Patryk Kaczmarczyk odpowiada na wywiad Daniela Rutkowskiego! „Niech ktoś mu wytłumaczy, że…”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 17 listopada 2023

Patryk Kaczmarczyk odniósł się w sieci do słów Daniela Rutkowskiego wypowiedzianych na łamach wywiadu przeprowadzonego przez Jarka Świątka. Kaczmarczyk przyznał, że co pięć minut otrzymuje wiadomości odnośnie tej rozmowy.

Patryk Kaczmarczyk był bez wątpienia największym zwycięzcą gali KSW 88. Kaczmarczyk wygrał „Bitwę o Radom” i pokonał faworyzowanego i wyżej notowanego Daniela Rutkowskiego. Popularny „Rutek” udzielił naszemu portalowi wywiadu. Jaru przeprowadził długą rozmowę z Danielem w trakcie której Rutkowski powiedział między innymi:

„Nie patrzymy na całokształt walki, nie patrzymy, jak się walka zaczęła. Jedno kopnięcie weszło, nic innego nie weszło i później ja cały czas biłem, ja cały czas kontrolowałem. Popełniłem po prostu jeden wielki błąd i to się zemściło. Rewanż na pewno będzie. On sobie może mówić… bo tam słyszałem, że mówił, że nie będzie rewanżu. On sobie może mówić. Rewanż na pewno będzie. Nie ma tak, kurna, że Patryk sobie może walki odmawiać. Nie ma takich rzeczy.”

Cały wywiad z Danielem znajdziecie w dedykowanym artykule. Wystarczy kliknąć tutaj.

Patryk Kaczmarczyk nie był zadowolony z tonu wypowiedzi Rutkowskiego. Młody zawodnik szybko odniósł się do wywiadu publikując krótki wpis na swoim profilu na platformie X (dawniej Twitter):

„Średnio co 5 minut dostaje wiadomości na temat nowego wywiadu Rutka dla Jara. Rozumiem ból po porażce ale niech ktoś mu wytłumaczy, że bardzo dużo traci takim gadaniem od początku tej walki po jej zakończenie i następne wywiady.
Mimo wszystko życzę zdrowia i spokoju.”

Zostaw ocenę
5
5
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kami
7 miesięcy temu

Moim zdaniem,walki o mistrzostwo takiej dyscypliny jak sporty walki to powinno być do dwóch zwycięstw… Pomimo,że nie mam doświadczenia,wogole jeśli chodzi o sporty walki,ale myślę że to było by najbardziej sprawiedliwe…