Brendan Loughnane przed PFL o wpadkach

Mistrz PFL komentuje wpadki dopingowe innych zawodników: „Stawiam na szali swoje zdrowie, a niektórzy z nich 4 nielegalne substancje…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 czerwca 2023

Brendan Loughnane, mistrz organizacji PFL w kategorii piórkowej skomentował wpadki dopingowe innych zawodników walczących PFL. Kilku zawodników startujących w tegorocznym sezonie dywizji piórkowej stosowało niedozwolone środki i zostało usuniętych z turnieju. Jak zareagował na to najlepszy zawodnik?

Lista zawodników, którzy zanotowali wpadki dopingowe na pierwszych tegorocznych galach PFL rośnie z tygodnia na tydzień. Na koniec maja okazało się, że wśród przyłapanych znalazł się mistrz kategorii półciężkiej Rob Wilkinson, więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Mistrz PFL przyłapany na dopingu i usunięty z tegorocznego sezonu zasadniczego!

Teraz do sprawy odniósł się Brendan Loughnane. Anglik jest mistrzem kategorii piórkowej, w tej dywizji wpadki zanotowali między innymi Alejandro Flores oraz Daniel Torres, były mistrz KSW.

„Rozmawiając z brytyjskimi mediami otwarcie skrytykowałem całą sytuację. Nie jestem z tego powodu szczęśliwy. Moim zdaniem zawodnicy MMA wchodząc do klatki ryzykują dostatecznie wiele już bez dopingu. Przecież możemy doznać urazu mózgu, ciężkich kontuzji. A teraz wszyscy wokół wpadają na niedozwolonych środkach. Przysłano nam listę na maila, widziałem ją online. Wiem co stosowali niektórzy fighterzy, część miała w sobie cztery zakazane substancje. Pomyślałem wtedy: 'Co?! I ja wchodzę do klatki z tymi ludźmi?’

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments