Rob Wilkinson złapany na dopingu PFL

Mistrz PFL przyłapany na dopingu i usunięty z tegorocznego sezonu zasadniczego!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2023

Po dziewięciu wpadkach dopingowych zawodników PFL odnotowanych przez komisję w ostatnich tygodniach dziś gruchnęła wieść o tym, że dziesiąty z przyłapanych fighterów jest mistrzem organizacji! Rob Wilkinson został tymczasowo zawieszony oraz usunięty z tegorocznego sezonu zasadniczego!

Ostatnie tygodnie nie są najlepsze dla organizacji PFL. Ledwie rozpoczął się tegoroczny sezon zasadniczy, a zaledwie kilkanaście dni później sieć zasypały informacje o całej masie wpadek dopingowych.

Zawodnicy wpadają na lewo i prawo, a wśród przyłapanych znaleźli się między innymi Krzysztof Jotko i Thiago Santos. Co do tego pierwszego to Komisja Sportowa Stanu Nevada ujawniła więcej szczegółów na ten temat. Komisja w Nevadzie ujawniła niedozwolony środek stosowany przez Krzysztofa Jotko. Znamy długość zawieszenia i wysokość kary finansowej!

Dziś pojawiła się informacja o tym, że kolejnym przyłapanym na dopingu fighterem jest Rob Wilkinson, czyli mistrz organizacji w kategorii półciężkiej. Ta wpadka na pewno najbardziej zaboli przedstawicieli organizacji, gdyż „Razor” jest niepokonany od siedmiu walk, a w ubiegłym roku pewnie wygrał wszystkie walki w sezonie zasadniczym i play-off nokautując czterech kolejnych rywali.

Na ten moment nie znamy nazwy substancji, którą stosował Australijczyk, nie podano także długości zawieszenia zawodnika.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments