matchmaker fen o transferach magomedovo jest top

Matchmaker Jakub Borowicz o transferach FEN: „Magomedov to jest top… ten nieodkryty rynek ma zawodników którzy rozumieją MMA!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 sierpnia 2023

Jakub Borowicz matchmaker organizacji Fight Exclusive Night w wywiadzie dla portalu FanSportu opowiedział o mocnej ofensywie transferowej FEN, ambitnych planach na przyszłość oraz hitowym transferze Magomeda Magomedova.

Organizacja Fight Exlusive Night przygotowała prawdziwy maraton na końcówkę wakacji. W zasadzie w ciągu zaledwie dwóch tygodni zaplanowano, aż trzy gale FEN! W ubiegłym tygodniu odbyła się gala FEN 48, na której Marcin Wójcik zdeklasował Adama Wieczorka.

Teraz pora na wizytę organizacji FEN w Mrągowie. Wyniki ważenia przed galą FEN 49 znajdziecie tutaj. Niestety na ważeniu posypały się kary! FEN 49: Zieliński vs. Kraska – wyniki ważenia. Zawodnicy przekroczyli limity i otrzymali srogie kary!

Jakub Borowicz o transferach FEN:

Jakub Borowicz matchmaker organizacji FEN pojawił się w studiu portalu FanSportu, gdzie opowiedział o ambitnych planach FENu, nadchodzącej jubileuszowej gali FEN 50, a także mocnym transferze Magomeda Magomedova. Czy FEN zamierza rzucić wyzwanie federacji KSW?

„Jestem w stałym kontakcie z wieloma managerami, nie tylko z Polski, ale i z Europy. Jakiś czas temu poznałem się z managerem Akisheva, który był przeciwnikiem Kacpra Formeli podczas gali w Ostródzie. Mam wrażenie, że złapaliśmy dobry vibe. No i ten rynek, który był dla mnie nieodkryty, rynek ze wschodu, Kazachstan, Armenia, Azerbejdżan, stwierdziłem że skoro tam jest tak dużo zapaśników, tak dużo przedstawicieli w sportach olimpijskich to tam muszą być zawodnicy, którzy też te MMA rozumieją. Wiem, że jest tam mocna organizacja, która regularnie produkuje dobre eventy, a teraz ci chłopcy po prostu poprzez środek Europy chcą pójść za wielką wodę i szukać wyzwań. Po prostu zapytałem czy mają kogoś w klubie kto reprezentuje możliwie najwyższy poziom w kategorii półśredniej, trzy nazwiska otrzymałem. Obejrzałem wszystkich tych zawodników i stwierdziłem, że Magomedov to jest totalny top, aczkolwiek tam na poziomie jest kilku zawodników właśnie pokroju Magomedova. Porozmawialiśmy na temat przyszłości, na temat perspektyw, na temat tego jak ja buduję kategorie wagowe u nas. Powysyłałem im profile naszych zawodników na sherdogu i zawodnicy ze wschodu stwierdzili, że oni chcą się tutaj u nas bić.”

FEN 49: Zieliński vs. Kraska – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale FEN obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę FEN 49!

Faworytem bukmacherów jest Kamil Kraska, na którego wygraną wystawiono kurs 1.45! Natomiast na zwycięstwo Adriana Zielińskiego wystawiono kurs 2.52.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments