Magomed Magomedov podpisał kontrakt z FEN

Magomed Magomedov niepokonany mistrz organizacji Octagon podpisał kontrakt z FEN!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 sierpnia 2023

Organizacja FEN dokonała poważnego wzmocnienia. Magomed Magomedov niepokonany mistrz organizacji Octagon League podpisał kontrakt z FEN. Pochodzący z Dagestanu zawodnik reprezentuje Bahrajn.

Magomed Magomedov (12-0) niepokonany mistrz kazachskiej organizacji Octagon League podpisał kontrakt z organizacją FEN. Pochodzącyz Dagestanu zawodnik w ostatnich latach walczył głównie w Kazachstanie jednak „formalnie” reprezentuje on Bahrajn.

Przekrojowo walczący zawodnik ma w rekordzie trzy wygrane przez KO/TKO, trzy przez poddania oraz sześć zwycięstw po decyzjach sędziowskich. Mistrz organizacji Octagon ma na swoim koncie wygrane pięciorundowe pojedynki, więc wniosek nasuwa się sam – należy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do walki Magomedova z Cezarym Oleksiejczukiem, mistrzem FEN w kategorii półśredniej.

Organizacja FEN poinformowała o zakontraktowaniu zawodnika za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kilka ciekawych akcji z udziałem Magomedova można zobaczyć na jego profilu na instagramie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments