FEN 50 Arena Gliwice Souza vs. Łazarz

FEN 50 – data, lokalizacja i cztery zestawienia jubileuszowej gali. Oficjalny teaser [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 czerwca 2023

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła datę, lokalizację oraz pierwsze cztery zestawienia swojej pięćdziesiątej gali. Jakie atrakcje na jubileuszowy event przygotowali prezes Paweł Jóźwiak i spółka? Przedstawiamy informacje na temat gali FEN 50.

Jubileuszowa gala FEN 50 odbędzie się 2 września w Gliwicach. W Arenie Gliwice odbędzie się łącznie 11 walk w formułach MMA i K-1. Poznaliśmy już pierwsze zestawienia tego wydarzenia.

W walce wieczoru brazylijski mistrz organizacji Eder de Souza, podejmie niepokonanego w FEN Marcina Łazarza. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski w kategorii półciężkiej (-93 kg)

FEN swój jubileusz postanowił świętować w Gliwicach, czyli w mieście od dawna związanym ze sportami walki. Kibice z Górnego Śląska będą świadkami pasjonujących polsko-polsko starć. Napędzany kolejnymi zwycięstwami Giorgi Esiava skrzyżuje rękawice z Wojciechem Kawą.

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego Mansur Abdurzakov, podejmie Ślązaka Piotra Poniedziałka, który będzie mógł liczyć na doping własnych kibiców.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie starcie w kategorii ciężkiej, w którym dojdzie do konfrontacji Pawła Biernata z Marcinem Sianosem.

FEN 50 – aktualna karta walk

Karta główna:

  • Eder de Souza vs. Marcin Łazarz – o pas kategorii półciężkiej
  • Paweł Biernat vs. Marcin Sianos
  • Giorgi Esiava vs. Wojciech Kawa
  • Mansur Abdurzakov vs. Piotr Poniedziałek

FEN 50 – oficjalny teaser

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments