Karta walk KSW 82 pełna

Maciejowski vs Zalewski – typy i kursy na KSW 82

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 maja 2023

Przedstawiamy typy i kursy bukmacherskie na pojedynek Robert Maciejowski vs Wiktor Zalewski. To zestawienie otworzy galę KSW 82. Jak wyglądają kursy na pojedynek Maciejowski vs. Zalewski?

Gala KSW 82 odbędzie się 13 maja w warszawskim ATM Studio. Będzie to mniejsze wydarzenie, gdyż federacja KSW za niecały miesiąc zawita na Stadion Narodowy. Według naszych informacji pojedynek Robert Maciejowski vs. Wiktor Zalewski zostanie rozegrany w umownym limicie do 79 kilogramów.

Maciejowski vs Zalewski – kursy bukmacherskie

Walka otwarcia gali KSW 82 została ogłoszona jako ostatnia. To właśnie po ogłoszeniu pojedynku Maciejowski vs Zalewski karta walk wydarzenia została zamknięta. Karta walk KSW 82 zamknięta – poznaliśmy bohaterów walki otwarcia!

Dla Roberta Maciejowskiego będzie to trzecia walka dla federacji KSW. Do tej pory Maciejowski zanotował bilans 1-1. Wiktor Zalewski na gali KSW 82 zadebiutuje na wydarzeniach najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Kursy na walkę Maciejowski vs Zalewski – KSW 82

Kurs na wygraną Roberta Maciejowskiego wynosi 1.68. Według bukmacherów to bardziej doświadczony zawodnik jest faworytem tego starcia.

Kurs na zwycięstwo Wiktora Zalewskiego został ustalony na poziomie 2.18. Warto podkreślić, że Zalewski wygrał wszystkie dotychczasowe walki przez KO/TKO i kurs na jego wygraną przez nokaut wynosi 4.00.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Maciejowski vs Zalewski? Typy i kursy

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82
Typy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Walkę Maciejowski vs Zalewski obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Sebastiana Przybysza, Andrzeja Grzebyka, czy Rafała Kijańczuka!

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 55 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> Oglądaj KSW 82 na żywo tutaj

Zostaw ocenę
1
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments